Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyire...

Körülmetélés után mennyire más érzés a pisilés?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 09:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"3/10" Ez az "elb......k" nem illik egy nőhöz!!!

(Egyáltalán tudod mi az illem ?)Az ember kialakulása,

megjelenése a Földön az evolúció következménye.(Ennyit

a fitymáról.)

2012. dec. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
92%

Szia kérdező!

Én nem vagyok zsidó, vallásos meg főleg nem, de sajnos fitymaszűkületem volt, hát körülmetéltek. Szar volt a műtét és még utána sokáig nagy fájdalommal jártak a hajnali spontán merevedések. Vizelés közben a műtét utáni néhány napban csípő, égető érzésem volt. Ez hamar elmúlt. Ha neked megcsinálják és kibírod a kínokat, ne bánd, mert majd kárpótolnak a lányok. Ők igazán szeretik, hogy nem kell semmiféle fityma alatti borzalmaktól tartani, és általában nem következik be az ejaculatio praecox.

2012. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Válaszolva az alap kérdésre: a pisést semmiben, legtöbben így is hátrahúzott fitymával pisilnek.
2012. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
89%

A pisálás az ugyanaz. Nekem volt körülmetélésem, mert fitymaszűkületem volt, és nem tudtam rendesen megmosni a makkomat. A barátnőm meg ettől állandóan hüvelygombás lett.

Szóval, a pisálás ezután is ugyanolyan, de a körülmetélés után jó pár hétig nagyon érzékeny volt a péniszem, és őszintén, borzalmas volt. Mára hálistennek semmilyen problémám nincs. És a barátnőmnek sem :)

2012. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg problémám van a körülmetéltségem miatt. Milliókat fizetnék érte, ha lehetne ellene tenni.... de sajnos ez nem megy :(

A pisilésnél a fitymának is elvileg lenne szerepe, amivel irányítani lehet valamelyest a sugárirányt.

2013. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!