Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Majdnem egy hete metéltek...

Majdnem egy hete metéltek körül. Normális hogy merevedéskor szúró fájdalmat érzek?

Figyelt kérdés

Az az érdekes, hogy hétfőn meg kedden nem fájt a merevedés annyira. De most meg borzasztóan fáj. Amúgy a varratok végre kezdenek felszívódni.

Ez a fájdalom elmúlik???


2012. dec. 6. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Felszívódni??? Nem kiesni?
2012. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen 1 es .Nem kell csodálkozni ,vannak felszívódó varratok .

Belső műtéteknél talán újra felvágják varratszedés céljából ? Pl.egy lágyéksérvnél .

2012. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző válasz kiegészitéséhez .

Igen normális a fájdalom .Ott egy műtét zajlott lett.

Húzodnak a varratok a seb maga is .

2012. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :).El kell hogy majd idővel elmúljon, ssak ha nem múlik el, akkor kell aggódni.


Engem 3 hónapja metéltek, ha kérdésed van írhatsz :D

2012. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engem meg 10 éve..és rohattul nem vagyok meg elégedve vele és ha tuttok itt a neten ojan orvost, esetleg Urulógust , akivel itt a neten keresztül lehet csetelni,és kérdezősködni légyszives irjatok....
2012. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: nekem is problémáim vannak vele, de ne remélj sokat.


Sajnos az orvosok szeretnek vágni, de helyrehozni azt nem nagyon szeretnek, normális, természetes állapotot helyeállítani... az nem menő náluk.


Az itt agyonreklámozott Fekete Doktor is gyorsan leráz, ha ilyennel odamész hozzá.


Lehet nyugatra menni maximum a magunkfajtáknak, ha lesz elég pénzünk és ott - Olaszországban, Kanadában stb majd megoldják.... de teljes, normális megoldása ennek a barbár eljárásnak sajnos soha nem lesz :(

2013. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért, mi vele a gond? :O Nekem -eddig- normálisan működik :)
2013. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A makkra ránőtt bőrdarab, a bőrhíd (keress rá: skinbridge) amit NEM tudnak eltávolítani, a kiszáradt és kérges, rossz tapintású és néha hámló makk, ami foltos.... mert nem védi semmi (sokan vannak ezzel így, ez típus kérdése, ezért veszélyes ez a csonkolás, mert évekkel később derülhet ki, hogy OLYAN típus vagy, akinek gond az előbőr hiánya)... a bentmaradt varrat, ami mára fekete lyuk... amit tisztogatni kell rendszeresen, ha nem akarom, hogy a fekete szmötyi oda begyűljön.... soroljam még?
2013. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!