Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztika után mennyi...

Fitymaplasztika után mennyi idővel lehet újra táncolni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hoyg lesz egy műtétem, viszont rá 18 napra a gimis bál lesz, ahol angolt és bécsit táncolok. Minél előbb szeretnék már túlesni a plasztikán...

2012. dec. 11. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
10 nap múlva már gyógyultnak kell lenni .
2012. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Na és mi lesz az a plasztika?

Milyen műtétet végeznek rajtad és mikor?


Üdv: EE

2012. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

01.14-én.

Hogy milyen? Az orvos nem részletezte. Arra emlékszem, hogy a fitymát alul és felül kicsit bevágják. Nem tudom, hogy ennyiből megtudod-e állapítani..:S

2012. dec. 17. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

"Hogy milyen? Az orvos nem részletezte."

_ Na épp ez a baj, amellett hogy még te sem kérdeztél rá! >:-o

Az úgy könnyű más farkával verni a csalánt. Nem neki fog fájni, ha elszúr esetleg vmit,... éppen ezért lega neked is le7ne ennyi eszed, amennyiben rászánod magad és megkeresel vkit azért, hogy a farkaddal csináljon már vmit, lega tudd, és állapodjatok meg abban, hogy mit fog csinálni vele, és tudd, hogy mit akar!? Ezáltal azt is kiderít7ed, hogy az adott orvos mennyire érti a szakmáját, mennyire szimpatikus és megbíz6ó!? Vagy te ennyire tiszteled saját magadat? Ennyire mind1 lenne, mit kezdenek, hogyan játszadoznak vele? :-s

A FÉRFIASSÁGOD EGY FONTOS RÉSZÉRŐL VAN SZÓ EMBER! >:-o


˙


Egy jótanács:

~=====~=====~

Egyvmit jegyezz meg jól ebben az életben.

AMBULÁNS MŰTÉTBE NEM SZABAD BELEMENNI ADDIG, AMÍG MINDEN LE NINCS FIXÁLVA, ILL. A PÁCIENS NEM ÉRT MINDENT! Különben rútul megjár6od, és ez NEM VICC!!! ((:-O


Sajna, eddig is már túl sokan fáztak rá a fitymaszűkületi beavatkozások vmeikére bizonyos orvosoknál, akik átbaxták a hozzájuk bizalommal fordulókat vmi módon, akár úgy, hogy 1+1 centi lemetszése (RKM = Részleges KörülMetélés) helyett az egészet levágták nekik (TKM = Teljes KörülMetélés), pedig nagy vszséggel/egészen biztosan ment7ő lett vna a maradék fityma, csak nekik így 1xűbb, kézenfekvőbb, rutinszerűbb a beavatkozás. Az már édesmind1 volt, hogy a hozzájuk bizalommal forduló páciens mit szeretne!? Ezért kell itt RÉSEN lenni, ha meg vmi nem úgy sül el, nem megijedni a betegjogi képviselőktől, akik pont ezt próbálják elérni, hogy egy orvos EZT/ILYESMIT NE TEHESSEN MEG! :-o


Én azt szoktam tanácsolni, hogy akármilyen esztétikai ill. ambuláns beavatkozás előtt + után -- akár csak fitymaszűkületről v. rövid fékről, gynecomastia... stb. egyéb műtétről legyen szó, -- jó minőségben nem árt fényképeket is készíteni az ominózus problémáról több perspektívából is, mert ha vmi balul üt ki, az a bíróságon remek bizonyítékul szolgál6!

Ha gáz van, ők segítenek:

>> [link]


˙

***

"Arra emlékszem, hogy a fitymát alul és felül kicsit bevágják."

_ Ha nem részletezte, akkor mégis mire emléxel?


˙

És mjuk egy életkort sem ártana kezdetben megemlíteni,... do.Ob


Üdv: EE

2012. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztelt EE33!

Igen, maximálisan megbíztam az orvosban. Persze olyan dokihoz fordultam a panasszal, akinek jó híre van a városban.

Azt kell mondjam, hogy egész szépen begyógyultak a sebek, varratok nagyja kiesett így bő két hét után.

Hasam felöli oldalon vágott be és a fitymaféket is átvágta. Annyi a gondom, hogy most még annyira se tudom hátrahúzni, mint azelőtt. Ez alatt azt értem, hogy nyugalmi állapotban sem tudom még hátra húzni teljesen (így nem is tudom műtét óta tisztítani, ami rendkívül zavar). Bár szerintem azért, mert a hasam felöli oldalon mintha még lenne egy belső varrat és amiatt feszülhet...gondolom én. Nem tudom, hogy próbálkozzak-e már húzogatni (nehogy visszaszűküljön), vagy várjak, míg az összes varrat kiesik?


Ja és 17 éves vagyok.

Üdv: T.

2013. jan. 28. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát igen,... aki rám nem hallgat... do.Ob

Pontosan erről beszéltem. de látod, te mentél a magad fejed után, és most itt vagy! Nem időben válaszoltál, hanem jóval utána, amikor már megint baj van, addig eszed ágában sem volt válaszolni.

ÍGY HOGY LE7 NEKED SEGÍTENI??? ((:-o


Elmondom,... SEHOGY, mert az alaphozzáállásoddal SÚLYOS baj van! :-o

Ráadásul esélyt sem adtál arra, hogy PONTOS képet kapjak az alapproblémádról, NEM voltál hajlandó beszélni velem, sem itt, sem sehogy, így viszont megcsináltátok az orvosoddal a MÉG NAGYOBB problémát! Ennyire fontos volt neked az a bécsi tánc, hogy előtte az egyik legfelelősebb döntést így elkapkodd, a cselekvést pedig elsiesd az életedben??? >:-o


˙


***

Én, ha elvállalom, hogy támogatok vkit, és végigsegítek vkit egy ennyire fontos procedúrán, ALAPJAIBAN megelőlegezek neki vmennyi bizalmat, ami uakkor kölcsönösen is elvár6ó lenne, mert fontos. AZTÁN térképezzük csak fel a problémát, miután a bizalmat kialakítottuk egymással...EZ PEDIG IDŐ!


=-~-~-~-~-~-~-~-~-~-=

ALAPTÖRVÉNY:

"SIETNI TILOS! INKÁBB KÉSŐBB A CÉLBA, MINT KORÁBBAN A VESZTEDBE!"

Ezzel szemben te... ??? (((:-o

=-~-~-~-~-~-~-~-~-~-=


Ha már majd megvan a bizalom és a pontos kép a problémáról, akkor tudunk csak utána beszélgetni arról, hogy mi legyen, és végig együttműködünk, amíg az illető át nem esik a szükséges ill. választott beavatkozáson, és fel nem épült.


Te azonban mindenfajta segítőre és segítségre itt már akkor fittyet hánytál, amikor úgy döntöttél, nem válaszolsz, inkább MIELŐBB elvégeztetted így a műtétet előre- ill. körbetájékozatlanul, így felhívom szíves figyelmedet, hogy nem áll módomban innentől segíteni neked! :-T

Addig uis NEM ENGEDEK VKIT MŰTÉTRE, AMÍG ÉN AZT PTOSAN NEM TUDOM, MI VAN VELE, S HOGY NÉZ KI AZ A PROBLÉMA, AMIVEL Ő AZ ORVOSRA/MŰTÉTRE VÁR!? Így viszont most már sikerrel gondoskodtál arról, hogy a bizalom köztünk megboruljon... na gratula. Hová vezetett ez?


Bocs, ez van! menj vissza az orvoshoz, és TŐLE kérj segítséget! Elvégre benne BÍZOL annyira, és úgy mondtad... ő egy olyan orvos, "akinek jó híre van a városban"... akkor hát... HAJRÁ!



Most még nagyobb baj van, mint azelőtt... hova kellett neked sietni ennyire... ! >:-o

Bécsbe vagy Canossára?


EE

2013. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

huh... Ez a hozzaszolas most kisse sokkolt. Minden esetre nincs itt semmi problema es ne haragudj ha valalmivel megsertettelek.

Minden jot !

2013. jan. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!