Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy árpaszerű duzzanat a...

Xyzkds kérdése:

Van egy árpaszerű duzzanat a péniszemen. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Egyik óráról a másikra vettem észre, hogy van valami fél borsó méretű, kemény, duzzanat a péniszem nagyjából közepén, oldalt. A bőr nem csúszik el rajta, de a húshoz képest arrébb tudom tolni. Érintésre kellemetlen, de elviselhető. Ha nem érek hozzá, alig érezhető.

Ez lehet valami rovarcsípés, vagy tuti komolyabb gond? Holnapra, ha nem múlik el, szerintem megyek orvoshoz.

Volt már valakinek ilyen? Milyen orvoshoz kell menni? Akinek volt, mi történt vele? És lehet, hogy csak egy csípés?

17/talán egyértelmű, h fiú..



2012. dec. 15. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom ne kapkodjál .Arra nem gondolok hogy valami

rovar is meg csíphette.De, valami allergia kiválthatta .

Lehet ,hogy ez önmagától is elmúlik,1-2napon belül .

Mindennel nem kell azonnal orvoshoz menni .

Gondoltam fiú vagy ,ha ez a péniszeden van . :-))

2012. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Allergia lehet.. Térdfájásra elkezdtem szedni ilyen zöldkagyló kivonatot meg még valamilyen kagyló esszenciát, meg voltaren tablettát, és lesz még kb 20 napig


de lehet, hogy ezektől jött, ki akkor viszont nem kéne szednem, ugye? vagy várjam meg, amíg elfogynak ezek a tabletták, és utána várjak pár napot, h elmúljon?

csak valahol olvastam, h komolyabb betegség előjele is lehet. és szeretnék még gyereket..

2012. dec. 15. 17:35
 3/6 anonim válasza:
ha nem vöröses, akkor nagy valószínűséggel nem rovarcsípés/marás. Ha 4-5 napon belül nem tűnik el, akkor irány az urológia.
2012. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
meg most őszintén, így decemberben milyen rovarcsípés jöhetne szóba? Szúnyog nincs, leginkább pókmarás lenne elképzelhető, de az is vörhenyes, vöröses színű lenne.
2012. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem vagyok én entomológus, fogalmam nincs milyen rovarok.. de am pókra gondoltam tudja fene

mindenesetre, most kezd úgy kinézni, mint egy pattanás

az elképzelhető, hogy egy baromi nagy pattanás nőtt pont oda?

és ugye kicsi az esélye, h ilyenből sok legyen?

2012. dec. 19. 06:29
 6/6 anonim válasza:
Nekem is 100%osan ez a problémám mint neked. Mit mondtak az orvosok neked? Hogy lehet eltüntetni stb???? Köszi!!!!
2013. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!