Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy maszturbáció/...

Az normális hogy maszturbáció/szex közben csak a jobb herém húzódik fel?

Figyelt kérdés

Nyomkodtam a bal herémet és nem fájt ha a jobbat nyomkodtam kicsit gyengébben nem úgy mint a balt az fájt.


Nem vicc be vagyok parázva.



#jobb #normális #here #húzódás #maszturbáció/szex
2012. dec. 21. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és a here nem présel ki semmit (B*ZMEG) az csak termel meg betölti más hormontermelő és egyéb szerepét de nézz meg egy bioszkönyvet
2012. dec. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bwahahahaha... Mennyire kiraly az a csavo aki azt irta, hogy nekem MINDIG a jobb herem preseli ki az ond
2013. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ondot! Az nem egy zacsko ami igy osszepreselodik! Sracok, en orvos vagyok, de ennyi marhasagot amit ide kiirnak! Es aruld mar el nekem haver, hogy ezt hogy erzed? Osszegyurodik a jobb here mint egy cola-s doboz? Aztan vissza? Istenem! Ebben csak az a szomoru hogy ezt gondolom nem egy 12 eves irta... Oh jezus...
2013. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!