Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 2 hete volt ez azelőtt 4...

Kb 2 hete volt ez azelőtt 4 nappal herén rúgtak és fájt 2 napig. Azota nemfaj meg semmi csak félek mi lehet az. Urologushoz akartam menni de szabadsagon volt ha vissza jön elnézek de addig is mi lehet ez? :s ötletek? 16 éves vagyok amugy.

Figyelt kérdés
A jobb herém oldalán kitapintottam egy ilyen kis csomót ha nevezhessük igy de nem is csomó inkabb csak minta kicsi kinövés lenne nem is kör alakú. többi lent

2012. dec. 28. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

A herénél több mindent ki lehet tapogatni,de ebben a doki

a szakértő inkább .Ha nem rúgnak tökön ,talán eszedbe sem jutott volna ,hogy vannak azok is .Most meg már különböző képleteket állítasz fel magadnak .

De menj el,a vizsgálat sosem árt .

2012. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet. igazából az is közbejátszott hogy a baratomnak eszrevettek cisztát amivel operalni fogjak és mondta hogy inkabb nezegessem én is és akkor kitapintottam ezt . egy darabig amugy a lágyékomban fájogatott de mostanaban nem .
2012. dec. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!