Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemölcs nőtt a péniszemen,...

Szemölcs nőtt a péniszemen, mitől? F/21

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol?
2012. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
De most komolyan, mi ezt honnan tudjuk?Akár felelőtlen szexuális érintkezéstől is lehet vagy még 1000 más oka is lehet.Felkeresel egy orvost(urológus vagy bőrgyógyász), ott megvizsgálják és akár el is távolíhatják, ha lehet.
2012. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magán a rúdon,és nem vészes,szinte csak 2 fehér pont.Egyszer félreléptem,ez csak szexuális úton terjedhet,mert ha igen akkor a menyasszonyom kiherél:S
2012. dec. 28. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha úszni nem jársz, nyilvános wc-t nem használsz és neked és a felmenőidnek sincsen szemölcsük és gumit sem használtál a félrek*rás alkalmával,akkor... ha az asszonynak is lesz, akkor meg pláne....


De majd az orvos megmondja.

2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
99%-ban nemi uton terjed de történhet más okból is.Maszturbálástól is lehet ha a kezeden is van szemölcs, vagy bármi érintkezés a nemi szerveddel szemölcsös felülettel mivel egy vírus okozza ezért átterjedhet egyik szervről a másikra is.Biztos hogy szemölcs az ami van rajta?
2012. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát,a kezemen nincs,és nem szoktam maszturbálni,ezért mentem egy másik lányhoz,míg a menyasszonyom üzleti úton volt...igen,biztos ,hogy szemölcs...

arra gondoltam,hogy van ez a lefagyasztásos módszer,csak félek ,hogy az érintett terület miatt befogok szarni.

2012. dec. 28. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha igazi szemölcs az HPV fertőzéstől lehet, azt pedig sajnos tovább adhatod.

" A HPV 6-os és 11-es típusa elsősorban szexuális érintkezés útján terjed, és a dörzsölés során keletkezett aprócska sérüléseken keresztül jut be a szövetekbe. A sejtekbe épülve hosszabb-rövidebb ideig nyugvó állapotban marad, majd lassan szaporodásnak indul."

Viszont, ha a menyasszonyod terhes lesz és már megfertőződött nála akkor hírtelen kezdenek nőni a szemölcsök és nehezen is kezelhető, már mint hosszú ideig tart. Előfordult már az is, hogy a kismamát nem engedték bele a normál hüvelyi úton történő szülésbe, hanem emiatt megcsászározták.

Inkább szakorvoshoz fordulj vele, a lefagyasztásos módszert én csak a kézen illetve a lábon lévő szemölcsre tudom, hogy ajánlott és otthon meg lehet csinálni. Erre külön ecsetelő van és szájon át gyógyszer.

2012. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

HPV vírus! Olvass utána!

Valószínűleg Condylomád van.


Rendkívül könnyen terjed, 90 %, hogy átadod a menyasszonyodnak.


Sürgősen keress fel egy bőr- és nemi beteg gondozót.

Menyasszonyodnak is ki kell vizsgáltatnia magát (nőgyógyász).


Szemölcsöt a HPV alacsony rákkockázatú típusai okoznak, de ahol egy HPV típus előfordul, ott gyakran ott a másik is.

Ezért fontos, hogy ezentúl rendszeresen eljárjon a menyasszonyod RÁKSZŰRÉSRE is.

A nem kezelt fertőzéstől pedig meddőség is kialakulhat nála.


Jó beszélgetést!


(nem túloztam, mielőtt még azt hinnéd)

2012. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Arobi ***** válasza:

Ez valószínűleg HPV humán papilloma vírus,alaposan nézd meg,a húgycsőnyílás bemeneti részében belül kisebbek vannak-e ? Mindenképp Doki kell,védőoltás is van ellene,ami egy életre véd. Ez a legokosabb. De adhat egyszeri ecsetelőt,ami fájdalmasan lerohasztja kb. két hét alatt,mindet ha több van. De ha egyre nem kensz,újra szaporodik !


Ber

2015. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! En most vagyok ebben a helyzetben. Neked fagyasztottak? Ha igen, mennyire fajt?
2020. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!