Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lankadt állapotban mekkora az...

Lankadt állapotban mekkora az átlagos pénisz méret 15-18 éveseknél?

Figyelt kérdés
tudom fárasztó kérdés,de egy ismerősőm kérésére írtam ki.
2012. dec. 29. 12:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Tök mindegy. Tudod kettő féle f@szt lehet megkülönböztetni.

Hús f@sz és Vér f@sz.

A húsf@sz lankadtan is méretes és csak keveset nő az erekció során.Ellentétben a vérf@sz többszörösére duzzad.További sok sikert az életben a "ismerősödnek"!

2012. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Kicsit korrigálnám az első választ.

A hús f... sem méretes,mint ahogy írja .

Csak lankadt állapotában is már olyan mint egy félkemény .

Merev állapotban is csak 1-2cm mel lesz nagyobb .

Ezt így évre nem lehet meghatározni .Egy 15 évesé is lehet

már akkora ,mint 18 évesen lesz.van akinél még 18 évesen is nől kicsit,ha még nem fejeződött be a nemi érése .

2012. dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Kösz a választ,na szóval hallott a hús és vérpéniszről természetesen,lányról van szó,akit érdekel a téma és az igazság nem a sok kamu ő most 180-185 cm magasakra gondol.Na ott mennyi az átlag lankadtan állapotban?Magyarországon mereven az átlagot 13-18 cm-re hozták ki és az érdekli ha ekkora mereven mekkora lankdtan és húspéniszre gondol.,

Ha valaki kort,lankadt és merev méretet,magasságot mer hozzá írni magáról azt is köszöni.

2012. dec. 29. 13:32
 4/29 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés a kor, a méret és a magasság között!(!) Bármennyire is szeretnétek választ kapni.


Egy vérpénisz felnőtt korban is 5-6-7 cm, ami akár (egyéntől függően) 2-3 szorosra is megnőhet. A húspénisz pedig nem, vagy alig1-2 cm-t nő. Lehet, hogy láttok egy 5 cm-es szerszámmal rendelkező embert, akinek 15 cm-re megnő, de mellette egy 12cm-es húspéniszűnek lehet, hogy csak 14 cm-re nő meg a fütyköse. Akkor ki a kisp*csű? Hmm? Semmit nem lehet leszűrni lankadtan!

2012. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
persze ez igaz,de azért valljuk be sokkal jobban néz ki ami lankadtam sem kicsi,hanem normál méretű mondjuk 13 cm és állva 15-16,mint a 5 cm amiből 16 lesz.Végülis ahogy észrevettem arra lett volna kíváncsi hogy mégis mekkora lehet az átlag méret lankadtan.Azt mondta azért lankadtam is számít,és ebben van is némi igazság.de kösz a választ
2012. dec. 30. 15:08
 6/29 anonim ***** válasza:
Hát tudod, akár hogy is néz ki, abba vajmi kevés beleszólásunk van, hogy a sok millió gén közül éppen kinek mekkora lesz és milyen fajta... Ahogy Ti vagy a lányka gondolkodik az még eléggé serdülőkori, éretlen gondolkodás.
2012. dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Még kamasz lány na ná hogy érdekli,mert azért a fiúk szeretik lökni a kamu dumát és kíváncsi volt mi a valóság.De persze nem szólhatunk bele ki mekkorával rendelkezik,ahogy abba se hogyan néz ki valaki,milyen magas,testalkatú,szemű,milyen magas stb.,szóval nem szól le senkit,de ha őszinték vagyunk mindenki jobban őrül neki ha lankadtan is viszonylag normális méretű van neki,mert a felnőttek is szemétkedni tudnak,itt is lehetett olvasni hogy felnőttek,vagy épp hogy felnőtteknek is ez mekkora gondot okozott,sokszor a felnőtt sem különb a kamasznál,ez az ami durva.De attól nem szólna le senkit,meg én sem ha valakinek kicsi van,a lányok sem tudnak mit csinálni ha kis mellűek,de a duci vagy nem túl előnyős külsejű korunkbelieken sem szoktunk gúnyolodni,vagy kiközösíteni nem úgy mint sokan.Azért írtam ezt le ne hogy úgy jöjjön ez most le hogy csak külsőség alapján lenéznék bárkit is.De kösz a kérdést.Igen sajnos nem befolyásolhatjuk az adottságaink egy részét.
2012. dec. 30. 15:29
 8/29 A kérdező kommentje:

De szerinted mért olyan fontosak a külsőségek és többségünknek mért jó ha valakit mert nem a legjobb genetikai adottságot kapta akár külső,akár szellemileg,tehát pl nehéz neki a tanulás mért jó sokaknak piszkálni,lenézni,gúnyolni és ez nem kamaszkori sajátosság,mert felnőtteknél,munkahelyen is meg van?Valakiknek ez hobby,jó érzés de mitől?

Bocs elkanyarodtam,majd megnézem hogy erre is kapok választ hogy mitől lehet ez.

2012. dec. 30. 15:32
 9/29 A kérdező kommentje:
Galócának üzenem 18 és 17 évesek.
2012. dec. 31. 10:57
 10/29 anonim válasza:
100%

13 éves,175 cm magas vagyok

Lankadt:5 cm

Merev:16 :)

2013. jan. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!