Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen krémet lehetne használn...

Milyen krémet lehetne használni s nemiszervére?

Figyelt kérdés
miután szexelünk a párom fitymája nagyon vörös lesz és lejön egy kicsit a bőr róla...milyen krémmel tudnánk bekenni?

2013. jan. 5. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a hüvelyed miatt van!

Volt egy nő akitől nekem is ilyen volt a makkom,évekbe került mire rendbe jött!

Baba krém is jó!

De ha nem használtok valami síkosítót,akkor olyan lesz a makkja bőre egy idő múlva mint egy smirglipapír....viccen kívül!

2013. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami olyan anyag van a hüvelyben,amire nagyon allergiás a pö**e .Ez okozza ezt,és nem más .Neked kellene vizsgálatra menni,milyen anyag termelődik ,ami ilyet vált ki.A makkon nem bőr van csak egy nagyon érzékeny nyálka hártya .Lehet ez egy gomba féle is .Az okot kell megszüntetni és utána kezelni .
2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha hiszitek ha nem voltam vizsgálaton és nálam semmit nem találtak,azt mondták minden a legnagyobb rendben. :( viszont nekem is szokott fájni,néha amikor pisilek néha szex után mar...mostmar elkeseredtem..
2013. jan. 5. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!