Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megéri-e a teljes körülmetélés?

Megéri-e a teljes körülmetélés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,sajnos elég szűk a fitymám,viszont rengeteg rossz dolgot hallottam a teljes körülmetélésről,szóval azt szeretném megtudni hogy megéri-e vagy nem. ELőre is köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 12. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak akkor éri meg, ha ténylegesen arra van szükség, mert olyan a szűkület. Akkor viszont sajnos vagy nem sajnos, de szükség van rá ahhoz, hogy normális szexuális életet élhess!
2013. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sajnos elég nagy mértékű a szűkület,és a doki is mondta hogy csak ez a megoldás,csak annyian írták hogy mennyire nem éri meg,mert sokkal rosszabb lesz. Ezek az állítások tényleg igazak ?
2013. jan. 12. 18:12
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

A metéltek,nagy része ,és nők erre ösztönöznek .

Mondják az elcsépelt verziójukat ,aminek a fele sem állja meg a helyét.A fitymával rendelkezők meg 1000 beszélnek le róla,csak akkor, ha már semmi más megoldás nem létezik .Sajnos a metéltek zöme még saját magának sem meri bevallani,hogy nem erre számitott .Ha csak lehet,megtartani

Nem rég valaki feltett ide egy linket a metélésről.

26 perces volt a műtét. Végig néztem majd 2 napig lelki beteg voltam miatta .Az a fiú aki ezt megnézte,még az orvos közelébe sem megy ,nem hogy műtétre .Nem is szabadott volna hogy itt legyen,mert azokat a fiúkat is elrettenti ,akiknél ez elkerülhetetlen is .

2013. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Ne csak 1 dokinál kérdezősködj ,mit lehet.

Fiatal dokit keress,ügyesebbek,többet tudnak még egy közép korúnál is .

2013. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerencsémre egy elég fiatal dokival beszéltem,aki mondta elmondott mindent,és mondta hogy sajnos csak ez van,Igazából csak azért félek mert rengetegen írják azt hogy teljesen megbánták és bárcsak visszacsinálhatnék,és emiatt egy kicsit izgulok,de sajnos már nincs sok időm mert 6 nap múlva műtenek.
2013. jan. 12. 18:27
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván ezért kaptad a kulcsot a másik általad megnyitott topikban, amivel ezek szerint még nem éltél, vagy valami miatt nem mersz élni.


Szerintem nem valami jó dolog a körülmetélés. Ha nekem most is meglenne ez a bajom, én előtte sokmindent megpróbálnék, hogy elkerüljem, akár az utolsó pillanatig, s nem adnám fel itt a küzdelmet. De ez én vagyok, és nekem ilyen bajom szerencsére nem mostanában volt, de volt. Csak megoldódott, szerencsére beavatkozás nélkül. :)

2013. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Biztonság kedvéért még egy orvossal nézesd meg,kérdezz rá a fityma plasztikára,hogy van e mód a fiymád megmentésére,nem vagyok én sem metélés párti,de a lényeg,hogy ha nincs más megoldás akkor sajnos ezt kell tenni.De ami nagyon fontos,hogy ha azt szeretnéd hogy jó legyen a műtét eredménye,hogy nézz utána az orvosnak,az orvos ügyességén múlik minden.Tehát mennyire jó,ügyes doki ő ez a lényeg,ha jó akkor nyugi.
2013. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ami még fontos,sok orvos metélést javasolja és van hogy van rá más lehetőség is,ezért kell több orvost felkeresni és elmondani te mit szeretnél és megkérdezni van rá lehetőség,mód.Ha nincs akkor mondom utána kell nézni az orvosnak,milyen híre van.
2013. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2013. jan. 14. 20:11
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Az utolsó beíró egy üzletember, aki a körülmetélős honlapot üzemelteti. Neki az konkrétan pénzt hoz, ha te vagy más jobb sorsra érdemes odamegy és fizet a csonkolásért.


Vigyázz ezekkel, a moderátorok nem győzik a reklámjaikat kiszedegetni az oldalról....


Felelősséget nem vállalnak semmiért, ahogy az én orvosom se vállalta, vigyázz, NE HALLGASS RÁJUK!

Ha bármi gondod lesz a műtét után, mivel mindent lecsonkolnak ezek az alakok, ha rájukbízod magad, utólag már nem lehet segíteni sajnos!

2013. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!