Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Stanozolol után elfelejtettem...

Stanozolol után elfelejtettem hormonvisszaállítót szedni és most merevedési gondjaim vannak. Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

100 darabos stanozololt használtam testépítés miatt de teljesen kiment a fejemből hogy azt hiszem hcv vagy valami ilyesmi hormonvisszaállítót kellene szereznem. Májvédőt szedtem mellette.

A gond a következő, az erekció nehezen következik be és akkor se teljes nem lesz olyan kemény és akkora mint volt plusz sokkal korábbi ejakulációt is okozott.

Nagyon kétségbe vagyok esve, és ötleteket kérnék honnan hogyan mit szerezzek be h újra helyre álljanak a dolgok.

18\F



2013. febr. 1. 12:24
1 2 3
 1/23 jackson666 ***** válasza:
eredeti stana után nemkellene visszaállitó mert az nembojgatja meg a hormonháztartást.szerintem te valami hamisitványt szedtél be méghozzá methyltesztoszteront..na ez viszont odabasz a hormonháztartásnak .milyen szinü volt a stana?és milyen gyártó?
2013. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
sárga kis 10 mg-os tabletta. Made by: LA Pharma S.r.l. ezt találtam ami talán a gyártó lehet, amúgy annyi van az elején hogy Stanozolol alatta kisebb betűkkel meg Each tablet contains 10 mg és megint Stanozolol. Maga a doboz fehér sárgás zöld a papír rajta.
2013. febr. 1. 12:57
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]

pontosan ezt

2013. febr. 1. 13:00
 4/23 anonim ***** válasza:

Lettél volna enélkül edzett fa**a gyerek .Akik olyan szerekhez nyúlnak amit a test nem nagyon tart kívánatosnak,

azok így járnak .Mindenért fizetni kell .Lehet hogy most te

ezért nagy árat fizetsz .Meg érte ???

2013. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen bánom, tudom f*sz voltam de evvel nem jutok előrébb, időre kell magam nagyon jó erőnlétben hoznom egy szigúrú fizikai felvételi miatt, nem strandon akarok villogni. Segítséget szeretnék nem fejmosást.
2013. febr. 1. 13:26
 6/23 jackson666 ***** válasza:

akkor sajnos hamisitvány... én nekem is volt olyan de egyből abbahagytam mert éreztem hogy szar .ha veszel csakis

sb laboratories 5mg 1 dobozba 200 szem van kékszinü az eredeti.csakis oylat másfajtát ne szedj.

2013. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 jackson666 ***** válasza:
amugy mennyit fejlődtél tőlle ? erőben és nagyságban? súlyban?
2013. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
szerintem fordulj orvoshoz, és neki is mondd el mit szedtél... amúgy szigorú fizikai felvételi ide vagy oda, nem hiszem, hogy csak ilyen szarokkal lehet felkészülni valamire, te egyszerűen a könnyebb utat választottad, és ahogy az a nagykönyvben meg van írva, ráb*sztál...
2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát sok eszed van 18 évesen, mit ne mondjak.

Menjél orvoshoz, és imádkozzál, hogy helyre tudják rakni a problémád.

2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jumbo-t is szedtem mellete és 3 hét alatt plusz a tömegnövelő 5 kilót hozott
2013. febr. 1. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!