Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik a sperma vizsgálat?

Hogyan zajlik a sperma vizsgálat?

Figyelt kérdés

és amikor lehetséges, hogy a férfinél van a gond (babát szeretnénk a feleségemmel és már jó ideje nem jön össze) akkor milyen vizsgálatoknak vetik alá? miket kell csinálni?

37F



2013. febr. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes a pasiknak elmenni először. Én úgy tudom, h szintén ilyen vizsgálat céljából elsősorban spermamintát (ezt helyben) másodsorban vért (vérvétel útján) kérnek. Nekem legalábbis ezt mondta egy férfi aki ugyanezen okokból járt kórházról kórházra a feleségével. Ha nálad minden rendben akkor a feleséged vizsgálják, de szoktak DNS teszteket is végezni, h összeilletek-e egyáltalán. Nőknél leginkább a pajzsmiriggyel és a petevezetékkel szokott gond lenni.
2013. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a feleségem már kismillió vizsgálaton volt és igazából sokat is veszekedtünk emiatt. régóta kéri, hogy menjek én is, de nem igazán akarok, viszont nála semmi problémát nem találtak
2013. febr. 1. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Adsz mintát, és megnézik mikroszkóp alatt. Meg talán vért vesznek. Férfiaknál nem egy nagy dolog, nőknél sokkal kellemetlenebb.
2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Még nem mentél el? Nem csodálom, h a nejed raplis! Nőknek tényleg sokkal kellemetlenebb. Kb olyan, mintha a Te fenekedbe dugdosnánk ezt azt! Meg a húgycsövedbe stb.

Én eleve a pasin kezdeném, ha nála van a baj, sokkal hamarabb gyorsabban és kevesebb kellemetlenséggel derül ki. OFF: Őszintén? Én nem küldetnélek el vizsgálatra! Lapátra tennélek!

2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálat a férfiaknál zajlik legegyszerűbben .

Egy ísmerős mesélte,friss spermára volt szűkség.

Adtak egy kis tálkát,át a másik terembe.Itt voltak erotikus

képek ,újságok .Mikor megtörtént már vittem is ,és vizsgálatnak vetették alá.Kellemest a hasznossal .

2013. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!