Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha a péniszem...

Az normális ha a péniszem alap állapotban hátrahúzható de nem marad hátul? , és az normális ha merev a péniszem hátra ehet húzni a fitymát de csak a makk aljáig mert tovább nem engedi a fék. Ha nem normális akkor lehet valahogy nagyobbítani a féket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De ha elvágatnám a féket akkor minden egyszerűbb lenne nem?
2013. márc. 18. 20:30
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézd, azt neked kell eldöntened mit szeretnél, de azt tudnod kell, hogy amennyiben a fék bekorlátozza a mozgásterét a fitymának, ami így feszülni, húzni, csípni fog, vagy félelemmel tölt el a tudat, hogy az a bizonyos rövid fék 1x csak bereped vagy elpattan és vérezni fog, az meg így kellemetlen érzés lesz vár6óan, ez a félelem pedig minden egyes aktus előtt előjön, s elviszi a figyelmedet a bnődről, ami miatt lankad a péló, akkor vszleg, hogy jobb lenne, ha átvágatnád. Úgy igen, akkor már minden 1xűbb lenne ill. 1xűbben menne. :-)


Üdv: EE

2013. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor sztem holnap elmondom a szüleimnek és majd átvágatom
2013. márc. 18. 20:42
 14/21 A kérdező kommentje:
Régen amikor az egyik heregolyóm lentebb volt mint a másik akkor elmentünk a gyermek orvoshoz és megállapította hogy mi a bajom.Szerintetek mennyek el hozzá?
2013. márc. 20. 14:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hááát,... nem tudom, hogy a gyermekorvos mit tudna vele csinálni,... do.Ob

Hány éves is vagy Kérdező?


Üdv: EE

2013. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16vagyok de ha a herémen tudott segíteni akkor syerintem ezen is tud
2013. márc. 20. 19:18
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, ha más nem, már legalább ismer, meg te is őt :) Szóval kérdezd meg mi lehet a gond, milyen ötletei vannak a megoldásra, aztán mesélj nekünk, mit mondott.
2013. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Régen amikor az egyik heregolyóm lentebb volt mint a másik akkor elmentünk a gyermek orvoshoz és megállapította hogy mi a bajom."

_ Na és mi volt a bajod? Mit állapított akkor meg?

_ Hány éves korodban volt ez?


"de ha a herémen tudott segíteni akkor sZerintem ezen is tud"

_ Na és hogy segített a heréden?


...csak mert ezekről érdekes módon nem írsz semmit, holott PONT EZ LENNE A LÉNYEG, így viszont csak a felszínt mutatod be, annak meg semmi értelme nincs! Főleg, ha komoly segítséget vársz! :-o


Üdv: EE

2013. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
10 éves koromban voltam és inga herém volt, és úgy segített hogy elmondta hogy ezt ki fogom nőni.
2013. márc. 21. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!