Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphatta a gyermekem igy?...

Kollar1000 kérdése:

Elkaphatta a gyermekem igy? (Szifilisz)

Figyelt kérdés
Bűncselekmény!!!Bántó,szavakat nem kérnék!! Elég a magunk baja...csak olyanok irjanak,aki tudhatják..Röviden a történetünk :( 13 éves volt a fiam mikor kiderült..egy véletlen szemölcs a végbélnyilásánál.(candiloma).Vérvétel,következett,ott a sokkoló hir szifilisz!!Kérdés:Elkaphatta úgy hogy csak "odarakták" a nemi szervet?? Vagy aktusnak is kellett történni?A neten erről nem ir.Csak annyit hogy szexuális úton terjedő betegség.Kérlek benneteket..normális választ irjatok.Rendörségen van már az úgy....december,óta...
2013. máj. 7. 14:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyiban javítanám a embereket, hogy condylomából kétféle van.

Condyloma acuminatum (ezt a HPV vírus okozza) és a condyloma LATUM, amit a szifilisz okoz!

2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Köszönöm előző,... ment a kezecske! :-)

EE

2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tisztelt EE!! A privát üzeneteket mellőzze!!! Az én fiamnak...nem égett a pofája..úgy ahogy irta!!!Ő még kisgyerek,,és magának nincs jóga igy nyilatkozni..Feltettem egy kérdést amire jött hasznos..és nem bántó,válasz amit köszönök...Öntől aszt kérem ne irjon..mert bántásból fájdalomból már akadt részünk bőven!!!
2013. máj. 10. 19:19
 14/16 A kérdező kommentje:
candiloma acuminatum....ez van a zárójelentésen!
2013. máj. 10. 19:22
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka!


Én nem így írtam, ráadásul nem a Te fiadról fogalmaztam így a >>privát üzenetemben. Egy másik esetet vázoltam, -- ha légy szíves visszaolvasnád -- amelyben egy esetlegesen hasonlón keresztülment fiúval való beszélgetésemmel próbáltam volna szemléltetni valamit... ezek szerint félreértelmezted. Nem lep meg... most te harapsz az ilyenre, és foggal-körömmel véded a saját gyermekedet, ami számomra ért7ő és természetes, éppen ezért nem tudok rád haragudni, akkor sem, ha -- mint azt ildomosabb lett volna -- nem >>privátban, hanem itt, mindenki előtt tetted szóvá. De kérésednek eleget téve, azt tiszteletben tartva mellőztem a >>privát üzenetet feléd, és egyébként sem szándékozlak "zaklatni". Sajnálom, ha a legutolsó, minden sorában tisztességes szándékkal írt levelemet így értelmezted egy félreértelmezett kifejezés miatt.


Légy szíves, esetleges visszatámadás előtt inkább ismételten olvasd el a legutolsó >>privát üzenetem végét, kedves Anyuka. Én a másik fiúról nyilatkoztam így, hozzátéve a saját gondolatomat, miszerint úgy éreztem, hogy talán a te fiad is szégyellte magát azért, mert olyan történt vele, amit védekezési célból nem akarsz megosztani sem velem, sem a nyilvánossággal. Való igaz, le7, nem így kellett volna talán kifejeznem magam, de ami a szívemen, az a számon, ezt nézd el nekem.


`

Szeretném, ha nem bántásként értelmeznéd az eddig írott levele(i)met, és a mostanit sem, ellenben a félreértést én tisztázni szerettem volna, ezért írtam ide, noha sem jelen üzenet, sem a te felháborodásod nem ide, nyilvánosság elé való, hanem >>privát üzenetbe! Ezt viszont neked illett volna tiszteletben tartanod.


A legjobbakat kívánom nektek a kisfiaddal, én itt kiszállok a beszélgetésből. Ha reagálni kívánsz, azt légy szíves >>privátban tedd meg, ne itt. Köszönöm.


Üdv: EE

2013. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdésem az lenne,hogy az elkövető egyáltalán tudta e hogy ő szifiliszes ?Magyarul volt e szürésen?Mert ha volt és nyilvántartott beteg akkor nagy felelötlenség!!Mert a hív is igy terjed hogy nem is tudjuk hogy esetleg azok vagyunk.
2013. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!