Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évek óta szörnyen zavaró,...

Évek óta szörnyen zavaró, barna foltok, és piros kiütések vannak a makkomon. Mitől lehetne halványítani, eltüntetni? 15/F (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nagyon visszataszító, és zavaró számomra. Voltam vele bőrgyógyásznál is, azt mondta pigment, és hypopigment foltok. Kenőcsöt krémet nem írt fel! Mivel lehet halványítani, esetleg eltüntetni őket? 15/f


Képek:


[link]


[link]


[link]


A segítséget előre is köszönöm :)


2013. jún. 4. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az nem undorító szerinted, hogy internetre ilyesmi képeket tölt fel a kedves kérdező? Privátban megválaszoltam volna a kérdését normálisan, és akkor nem mondtam volna, hogy undorító...
2013. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem undorító, mert segítséget jött kérni, és a képeket azért tette fel, hogy segítséget kapjon.


Vagy ha az is, akkor végül is privátban is az; de ha segíteni akarsz, akkor szimplán nem mondod azt, hogy undorító, mert azzal bizony baromira nem segítesz.

2013. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!