Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hatvan évesen merevedési...

Hatvan évesen merevedési problémáim vannak okozhatja e ér szűkületi gyógyszerek szedése? A női szexuális vágy hogyan fokozható?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is lusta voltál serdülő korodban .Felültél a mende-

mondának,hogy gerinc sorvadást kapsz .Meg annak is hogy szőrös lesz tenyered .A fiuk fiatalon alapozzák meg a nemi

szerveik jó müködését.Ilyenkor kell hozzá szoktatni,a munkához őket,mert azért vannak hogy dolgozzanak.Aztán idős korban sem lesznek lusták.Egy urológus oktata is srácokat .A sportolóból is akkor lesznek jó versenyzők ,ha rendszeresem edzenek .Természetesen érszűkűlet is okozhatja ezt.Illetve még magas vérnyomás is ,melyre olyan

gyógyszert írnak fel,ami hatással van erre is .

A női szeszuális vágyat a tesztoszteron mennyisége szabályozza .Na ez az amit már a herék igen csak nem termelnek ,az van amit a szervezet fiatal korban elraktározott.De ha fiatalon nem voltak a herék arra kényszerítve ,hogy jobban dolgozzanak,akkor nem is volt mit elraktározni .Amit a mellék vesék termelnek az nagyon kevés .Hála Isten nálam nincs ilyen gond,pár évvel túl vagyok a 6.x en .Ezért is mertem írni azt,amit írtam .

2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor én még 100 évesen is dugni fogok. 14 vagyok és napi 3-4-szer kiverem.
2014. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!