Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalom, és duzzanat az...

Fájdalom, és duzzanat az ágyékomnál, az ondóvezetékem környékén, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

19f vagyok. Körülbelül két napja észrevettem egy duzzanatot az ágyékomnál, a jobb combtövemnél. Valószínűleg az ondóvezetékem az. Vizelés közben, tompa, húzó fájdalmat érzek, ha közben megpróbálom megállítani a vizelést, akkor még jobban fáj. Ha megerőltetem magam,(sportolás, munka közben, ha nagyobbat ugrok, de ma vezetés közben is éreztem, miközben nyomtam a pedálokat) akkor is érzek enyhe fájdalmat. Ha szexuálisan fel vagyok izgulva, illetve, ha hason fekszem, akkor is érzem a helyet.

Az utóbbi 3 hétben szexuálisan nagyon aktív voltam(ez naponta legalább 1 menetet jelent), úgyhogy ez is lehet az egyik oka. Most pihentetni fogom néhány napra. Ha nem múlik el, akkor hová forduljak?

Lehet okom az aggodalomra? A nemzőképességemre, illetve a szexuális teljesítményemre ez milyen hatással van/lehet a későbbiekben? Okozhat ez meddőséget? (Nagyon aggódok ezek miatt, nem szeretnék meddő lenni!!!)



2013. jún. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a háziorvosodhoz,vagy urológushoz.
2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez még akár heresérv is lehet. Urológiára menj el. Nem kell beutaló.
2013. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ismerősömnek most volt agyéksérve ő nem szólt időben és most műtötték annyira elhúzta az orvoshoz menetelést és neki is ugyan ott volt ahol neked is
2013. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igy első olvasásra ez sérv lesz de ezt távolról nem lehet megállapítani. menj orvoshoz!
2013. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán légyék sérv lehet,és nem here sérv .

Az ondóvezeték meg nem ott van,és nem tapogatod könnyen ki.

Ez a sérv tünet pedig nem az urológiára tartozik,hanem az

általános sebészetre .Én is ott voltam .

2013. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!