Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? Talán valami...

Mitől lehet ez? Talán valami betegség? 15/F

Figyelt kérdés
Máig semmi problémám nem volt, talán még reggel sem, de délelőtt kimentem wc-re és szokatlanul sokat pisiltem, ezután pedig olyan mintha elkezdett volna fájni a húgycsövem, illetve a nemi szervem fölötti rész, talán a prosztatám? Kicsit később megszűnt ez a fájdalom. Egész délután nem kellett wc-re mennem, most este viszont elmentem, megint elég sokat pisiltem és megint a húgycsövem főleg a vége felé elkezdett fájni, illetve szintúgy a prosztatám körül. Emellett úgy éreztem nagy dolgot is kell intéztem, de végül azt sem kellett. A pisilés után kb. 10 perccel megint elmúlt az említett fájdalomérzet. Mitől lehet ez? Eléggé aggódom! 15 (tizenöt) éves fiú.
2013. jún. 23. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vesekőre tippelnék.

Az szokott ilyesmi tüneteket okozni.

2013. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vesekő nem ilyen tüneteket vált ki.Nekem most volt ilyen .A fájdalmak a bordák alatt oldalt keletkezik,és csak a hasig sugárzik ki .
2013. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hasonlít arra amikor hugyuti fertőzésem volt:)) azis csípős, égető érzéssel jár pisilés közbenérdemes elmenni házidokihoz, én nem mentem éés nagyon legyengültem =(
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mitől lehet, hogy mára pedig már teljesen elmúltak ezek a "tünetek"? (magától, nem csináltam semmit!)
2013. jún. 24. 21:47
 5/5 anonim válasza:
füzet vagy,vonalas?
2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!