Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfinek a sérve...

Ha egy férfinek a sérve "lefolyik" a herezacskójába, okozhat nála meddőséget?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A sérv meleg, a heréknek meg alacsonyabb hőmérséklet kell, szóval elméletileg lehetséges.
2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem okozhat.Ilyen elmélettel akkor minden szoros alsó okozhat.A lecsúszó bélnyúlvány sem melegebb a test hőmérsékleténél . Gatyák okozta melegedésre gondolok. Meddőség kialakulásához évek kellenek .

Sérvvel meg nem lehet ellenni évekig .Annál jobban fáj az.

2013. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő bírja a fájdalmat, igazándiból az a baj, hogy ő nem érzi és hiába MINDEN! nem tudom rávenni, hogy műttesse meg, mert fél az orvosoktól. Felnőtt ember nem tudom kényszeríteni...

Fájdalomküszöbe magas, eltört lábára se szedett egy szem fájdalomcsillapítót, fájt neki, de nem annyira, hogy bevegyen valamit is. Sérve is szokott fájni, szúrni. Am 2 éve próbálkozunk, eredménytelenül, azért gondoltam erre... Másik zacsi ép.

2013. jún. 28. 12:22
 4/6 anonim válasza:
Maga a sérv melegsége valóban okozhat spermium szám csökkenést, de irreverzibilis meddőséget nem. Műtét nélkül, a hűvösebb hónapokban lesz termékenyebb a férfi, viszont ajánlott a műtét, mert kezelés nélkül komoly szövődmények is kialakulhatnak.
2013. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már kb 3 éve van neki, ha rossz idő van csak akkor érzi.
2013. júl. 1. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy teniszlabda méretű kb a lefolyt sérv.
2013. júl. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!