Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy 13 évesen nincs...

Normális hogy 13 évesen nincs spermám?

Figyelt kérdés
általában az embereknek 12 évesen jön meg de nekem még nincs, március 5.-én töltöttem be a 13-mat! 152cm magas vagyok nem szőrösödök még ott lent most kezdett el szőrösödni, a herém már szőrös de körülötte még csak 3-4 fekete szőrszál, tejfogam már nincsen...

2013. júl. 8. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi Balázska! Majd lesz. Örülj, hogy addig veszélytelen vagy a lányokra. Használd ki!
2013. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző te is jó nagy fa*sz vagy...


Amúgy általában 11 és 14 éves kor között szokott első magömlése lenni. Normális, nincs veled semmi baj. :)

2013. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne félj. Ez mindenkinél egyéni, te egyszerűen később érsz meg biológiailag. Nem kell semmit siettetni.
2013. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 edemmester válasza:
66%
Írtam privát üzenetet.
2013. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nézd elég alacsony vagy a korodhoz képest(a legtöbb 13 éves 163-169 cm között mozog,te olyan 11 évesek magasságával rendelkezel még csak) és az elég alacsony termetűek néha később is érnek,még pont a normál fejlettségbe beletarozol mert elkezdtél szőrősődni,de ha ez 13,5 éves korodban kezdődik meg akkor már egy kicsit később értél a kortársaidtól.


Normális a fejlettséged,csak alacsony vagy,a spermanak legkésőbb 16 éves korban kell termelődnie,de 13,5-14 éves korban szokott a legtöbb fiúnak spermája lenni,de van akiknek kisebb növésűeknél 15 évesen akár.Nincs veled semmi baj,normális.

2013. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!