Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igaz az, hogy a teát le kell...

Igaz az, hogy a teát le kell szűrni mert a benne levő facsart citrom rostdarabjai lemehetnek oda és ott megkövesednek ezért nem lehet majd gyereke a fiúnak?

Figyelt kérdés
vagy vmi hasonló nem tudom pontosan :) de igaz ez? olyan hihetetlenül hangzik
2009. okt. 18. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
humbuk, sosem szűrtem le a teát, azt mégis lett gyerekem.
2009. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ne dőlj be minden marhaságnak! Ilyen alapon semmilyen rostosat nem lenne szabad fogyasztani, mert "oda" megy.

ÖKÖRSÉG! A citrom rostjai éppen olyan egészségesek, és éppen úgy a bélrendszerbe jutnak, mint a többi élelmiszer rostja. Fogyassz belőle sokat és ha eljön az ideje, meglátod, annyi gyereked lesz, amennyit csak a pároddal akartok!

2009. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
IGAZ és éppen ezért ne egyél sóskát sem mert az meg zölddé tesz.
2009. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Most öszintén gondolj bele. A rostdarabok a bélrendszerbe kerülnek be. Ezután két dolog történhet vele vagy lebontódik és a szervezet felhasználja, vagy pedig nem bontódik le és kiürül a széklettel. A nemi szervekbe, sehogy se, fog eljutni.


orvos

2009. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

13:47 lány vagyok, miért beszélsz úgy, mintha rólam lenne szó? nem azt írtam hogy én vagyok az érintett


köszönöm szépen válszokat!eddig is sejtettem hogy hülyeség az egész de már annyian mondták ezt, hogy kezdtem kételkedni magamban:D

2009. okt. 18. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehh istenem, nem értem hogy találnak ki ilyet az emberek. Az emésztőrendszernek nem sok köze van a nemi szervekhez, nem szabad félni a rostok szükségesek és nagyon egészségesek :) Akár önmagában is lehet enni, ha valaki bírja. Biztos egy narancsárus találta ki, mert mindenki citromot vett a szomszédjától :):)
2009. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!