Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hany eves kortol megy ossze...

Hany eves kortol megy ossze magassagilag az ember? Kb?

Figyelt kérdés
50 evtol ? Vagy kesobb ?
2013. júl. 21. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 60-tól, de nagy a szórás. A növekedési hormon szintek, de méginkább a csontritkulás okozza (amit az öregség magával hoz ha tetszik ha nem, de fiatalabb korban is jelentkezhet).
2013. júl. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A növekedési hormonnak ehhez semmi köze .Ahogy befejeződött a növekedés ,a magasság megtartásához már nincs szerepe .Annál inkább a gerincnek ,porckorongoknak .

Még a fiatal egészséges emberek is 1-2cm magasabbak reggel,

mint este .Ez abból adódik ,hogy a porckorongok fekvő helyzeteben nedvességgel szivják meg magukat,amit estére aztán el is használnak .A magasság csökkenése már 50 után elkezdődik,egyre jobban kopnak a porckorongok ,keletkeznek

a gerinc sérvek .A 176 ból már csak kb 172 vagyok .63/F

2013. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

202 cm voltam 30 évesen.


Most már csak 198 cm vagyok és 38 éves.


Már 30 évesen elkezd ritkulni a csontunk,és nem kell 50-60 évesnek lenni ehhez egyáltalán!

2017. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!