Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkülettől félek....

Fityma szűkülettől félek. Lehetséges hogy az?

Figyelt kérdés
Lankadva normálisan fel tudom húzni meg minden sőt merevedés mellett is csak hát attól parázok hogy a fék még mindig fogja.. Vagy annak úgy kéne maradnia? Úgymond merevedve mikor felhúzva van érzem, hogy kicsit fáj... Hogy ez baj-e, vagy nem? 12 éves vagyok.. De hát elég szégyellős vagyok így szüleim nem tudják.

2013. júl. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell szégyenlősködni, mondd meg a szüleidnek és menjetek urológushoz!
2013. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha mereven le tudod húzni a makk pereme alá akkor oké. Ha ilyenkor hátul a fék feszül az annyira nem oké. Jelenleg még nem olyan nagy gáz, de majd később ha idősebb leszel és elkezdesz szexuális életet élni, ott okozhat problémákat.
2013. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
igen lehet hogy enyhe szükületed van,de ezt ebben a korban akár házilag is lehet korrigálni,fürdés előtt hátra kell húzkondi a fitymád akkor a legjobb ha már merev és szépen pár hét alatt lazulni fog a fityma,egyre könnyebben tudod majd hátrahúzni.
2013. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
19 vagyok én is vártam vele és nem éri meg inkább mond meg muterodéknak hogy mi a szitu és majd jobban megnézik és ha télleg az van elvisznek az urologushoz vizsgálatra. Am engem is 2 napja műtötek vele.
2013. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!