Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor használjam a Solutio...

AlexMason kérdése:

Mikor használjam a Solutio Antisudorica-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok és az utóbbi két évben iszonyatosan izzadós lettem. Reggel 15 perc sétára van az iskola, sportember vagyok, de mindig megizzadtam hónalj tájékon, tök ciki volt, ezért preferáltam a fekete pólókat és most vettem meg ezt a készítményt. Tegnap használtam először, délután kentem be, aztán pár óra múlva lemostam, egy picit viszketett közben. A kérdésem az, hogy jobb lefekvés előtt bekenni és úgy aludni, vagy így is hatásos, ahogy leírtam? Illetve az lehetséges, hogy mióta használom, úgy érzem, hogy a talpam jobban izzad? :D Köszi!

2013. aug. 9. 01:24
 1/6 anonim válasza:
Este fürdés után hagyd rajta 10-15 percig! Kevésbé viszket ha felét felhígítod vízzel!
2013. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Este jobb használni. Lehet, hogy túl sokat kentél a hónaljadra, nem? Vattakorongra egy kicsit cseppentsél, de ne vidd túlzásba, mert hamar kiszáríthatja a bőrt. A talpadra is nyugodtan alkalmazd, remekül eltünteti a szagokat is. :)
2013. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem használnám mert alumínium van benne, ami pedig pár év múlva fogja magát megbosszulni.

Dörzsöld be magad bikarbónával.

2013. aug. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Én is a szódabikarbónás lemosást ajánlom, nálam tökéletesen bevált. Nagyon sok dologra használható, olvass utána és használd bátran.
2013. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam használni, hogy este bekenem, és reggel lemosom. Heti 1 alkalommal + minden reggel stift :D

Én borotválni szoktam, így nagyon vigyázni kell, minimum 3 napot kell várni, mert ha nem vársz, akkor kicsattog és csípi. Ha nem borotválod, akkor nem kell várni :D De ennek kb 1% az esélye xd


17F

2013. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy használtam hogy este fürdés után megtörököztem jó alaposan,szárazra és felkentem vékonyan a készítményt és fennt is hagytam egész este,majd másnap simán dezodort haszáltam,tehát nem kellett lemosnom,majd kihagytam egy napot és figyeltem a hatását és kiderült hogy nekem heti kétszer elég használni,kb 3 naponta.
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!