Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és kicsi a...

15 éves vagyok és kicsi a péniszem van még rajtam kívül van ilyen?

Figyelt kérdés
nem volt még magömlésem de fanszőrzetem az van de más változás nincs segitsetek

#péniszméretszexnemiérés
2013. aug. 13. 17:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mit segítsünk? Persze hogy van, rajtad kívül már legalább 100-an írtak ki hasonló kérdést.
2013. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem ébredtél magömlésre,még lehetett.
2013. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De hog ylátjátok fog még nőni emiatt aggódok nagyon (válaszokkal segittetek mert abból is megjegyzek dolgokat
2013. aug. 13. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Mekkora az a kicsi, ha szabad érdeklődni? Egyébként mivel még csak 15 vagy, nyugodtan nőhet még.
2013. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
8cm :S
2013. aug. 13. 17:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem volt még magömlésed, akkor lehet, hogy későn érő típus vagy és majd később fog még nőni. Ez olyan, mint a lányoknál a menstruáció, ott is csak azt mondják gáznak, ha valakinek 16 évesen még nem jön meg, annak már orvoshoz kell mennie. És a lányoknak is sokszor előbb van már szőrzete, mint ahogy megjön.
2013. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én lány vagyok az én barátomnak 12cm. Egyáltalán nem kell aggódni ilyen miatt még nőhet, sőt lehet később érő típus vagy!
2013. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy fejlett?Milyen magas vagy?Mikor kezdtél szőrősődni?Apukád magassága hogy legyen mihez viszonyítani?


Na az a helyzet hogy akik elég alacsonyak a korukhoz képeset(tehát van aki 15 évesen alíg 155 cm pl) azok néha később fejlődnek,tehát az átlag 12-13 éves korban történő szőrősődéssel szemben akár 14-15,5 évesen kezdenek csak szőrősődni és van hogy kicsi a péniszük is addig amíg legalább a csajok magasságát el nem érik tehát az olyan 167-170 cm-t,mert egy 13-14 éves is kb ekkora jobb esetbe.


Van akinek sosem volt magömlése,tehát ez megint nem fontos,az viszont lényeges van e előváladákod,vagy termel a szervezeted már spermát?

A spermát is legkésőbb(az átlag amúgy 13,5-14,5 éves kor mire a legtöbb srácnak van spermája már) 16,5 éves korra kell hogy a szervezet termelejen,ha ez nem következik be akkor endokrinologushoz kell menni,ahol valószínűleg hormon vizsgálatot végeznek.De 16,5 éves korodig ha nincs sperma még nincs baj,addig csak későnérő vagy nemileg.


De valószínűleg fog még nőni a nemiszerved.

2013. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

hat kedves elottem szolo, most nem azert de 167-170 cm nem hinnem hogy olyan termeszetes egy 13-17 eves lanynak! ez nem igaz.


igen fog meg noni ne aggodj.

2013. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En 14 evesen mar 168 cm voltam, es lany vagyok. Sok ev telt, el, de a magassagom nem valtozott. Tehat 13- 14 evesen mar elertem a vegleges magassagomat.
2013. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!