Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet az osztálytársam...

Mi baja lehet az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Nagyon komoly, alig mosolyog, de szért szokott nevetni a semmin is, egyszer amikor mellette ültem és magamra vattem, azt mondja, hogy gondolkodik, és azon nevet, amit elképzelt, de ritkán szokott ilyen lenni, nem szól semmit egész nap, ha valaki próbál vele beszélgetni, 2 szóval lerázza, de ha kérnek tőle valamit, akkor kedves, mindig megcsinálja. állítása szerint nem netezik, de otthon van, vagy egymagában megy valahova természetbe, de ezt is csak ilyen nyelvórán

nem csak engem nem szeret, mert mindenkivel ilyen

sokszor kérdezik, és nem válaszol semmit, mint ha meg sem hallotta volna

egyébként okos értelmes, de nem az a stréber fajta


2013. aug. 28. 01:48
 1/5 A kérdező kommentje:

most megyünk másodikba, ő fiú

a mentális témába akartam tenni, áttetetné valaki?

2013. aug. 28. 01:49
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint 10.be
2013. aug. 28. 01:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy, titkon pszichopata. Szó szerint, ha nem tudod pontosan mit takar ez nézz utánna.
2013. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem érzi jól magát a közösségben. Lehet, hogy csak az osztályban ilyen.
2015. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Èn is ilyen vagyok, szerintem ez normális.
2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!