Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A saját spermám lefagyasztása...

A saját spermám lefagyasztása a jövőre való tekintettel. Hogyan lehetséges ez Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szeretném a spermám lefagyasztatni valahol, ahol tárolnák is nekem névre szólóan felcímkézve.

Még fiatal vagyok, de pont most derült ki egy idősebb ismerősömről hogy nem lehet gyereke.


Szerintem elég sok sugárzás éri az embert, amikről nem is tud és amik ezt befolyásolják de úgy általánosságban az egészségtelen életmód is vezethet ebbe az irányba.


Ezért szeretnék termékenységi vizsgálatot, aztán pedig lefagyasztatni a spermám.


Ez hogy oldható meg? Miket kell hozzá tennem?


2013. aug. 28. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sógorom spermáját heredaganat miatt tárolják. Megoldható egészségeseknél is, de nem olcsó mulatság.
2013. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A pénz nem akadály, szerencsére ezt elmondhatom.


A link szerint az 1. év 89 ezer forint, de ebben benne van az is, hogy ellenőrzik, hogy egyáltalán termékeny-e amit adtam, vagyis lenne-e belőle gyerek és még lefagyasztják.


Aztán minden évben 15 ezer forint a tárolás. Ez már megint megéri.


Olyan, mint egy gyerekbiztosítás, mindössze 1250 forint havidíjjal.

2013. aug. 28. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha minden fiú ,fiatal férfi így gondolna ?

Úgy érzem ,mivel a felső tíz ezerhez tartozol,te ezt is

megteheted.Ezt kár volt itt kihagsúlyoznod .

Menj a háziorvosodhoz,az mindenről tájékoztat majd .

2013. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elég drága én kevesebbnek hittem. ha most lennék 15 simán megtenném később bármi lehetséges.
2013. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a felső 10 ezerben. 200 ezer környékéért dolgozom egy bankban és azért nem olyan rossz az élet az országban, hogy ennyivel a felső 10 ezerben legyek.

Csak a fizetés mellé még van olyanom ami sokaknak valamiért nem: megtakarításaim.


Mi ez a 90 ezer forint? Ha egy minimálbéres nem is, de egy átlag 120-140-es fizetésű is pár hónap alatt összespórolhatja rá. Csak most nem a hobbijára spórol, ahogy szokott, új TV-re, autóra, stb-re, hanem erre.

A legtöbb ember képes arra gyűjteni, hogy vegyen magának egy vágyott motort, vágyott TV-t, horgászbotot, vagy bármit ami a hobbijához kapcsolódik és drága, átlagfizetéssel és pár hónap spórolással.

2013. aug. 29. 07:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyagiak tekintetében a kérdezőnél a pont. Ráadásul a legtöbb ilyen szolgáltató még kedvező hitelkonstrukciót és kedvezményt is ajánl, ha mondjuk 20 éves szerződést köt vele az ember. Mi nem rég csináltunk ilyet a babánkra (köldökzsinór őssejt és köldökzsinórvér őssejt tárolás), pedig minket sem vet fel a pénz, csak a gyerek biztonsága fontosabb, mint egy-két nyaralás, tévé, vagy okostelefon.
2013. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én minden 14-15 évesnél bevezetném ezt. ilyenkor tuti még minden ok a spermákkal, aztán később jöhet bármi
2013. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!