Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azért írtam ide mert gondoltam...

Azért írtam ide mert gondoltam hogy itt kapok rá választ.! Több kérdésem is lenne! 1.13 éves vagyok és a hangom még nem mutált! 2. Miért kicsi a kezem a lábam a péniszem és a növésem!? 3. Mikor lesz magömlésem kb. (sztem én későn érő vagyok!

Figyelt kérdés
Köszi a segítsége és a válaszokat előre is!
2013. szept. 2. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Mi a f_sz hogy itt minden pötsös a magömlést várja?
2013. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah sztem is, am en is ilyen voltam:'D
2013. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint írtad szerinted későn érő típus vagy.


Én szerintem is, és ha 15 éves korodig nem történik semmi, ekkor sincs gond, mivel van aki 20 éves korában kezd el mutálni teljesen, és ez nem jelent semmit sem...


Ne aggódj érte, bár tudom, hogy a környezetedben kezd kínos lenni, mivel mindenki más mutál, csak te nem.

Mindenkinek mutál a hangja, szőrösödnek, esetleg magömlésük volt, vagy megnyúlnak.


DE!


Mindenki más korban kezdi el, és ez abszolút kiszámíthatatlan. Ne aggódj, és ne legyél türelmetlen.

2013. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!