Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Péniszem lefelé görbül....

A Péniszem lefelé görbül. Többi lent?

Figyelt kérdés
Úgyértve lefelé ,mintha egy egyenesnek megfognank a közepét és feljebb huznank. (_-_) (Az ábra csupán minta, ne pont igy képzeljétek el :D) Bocsi az elmagyarázásért :D Visszatérve : Olvastam itt ott erről, de azért felteszem a kérdést: ez még változhat? 15 éves vagyok, nem olyan vészes gorbulet, de akkor is :D

2013. okt. 9. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
nem fog változni.De ha nagyon-nagyon görbe,műtéttel lehet egyenesíteni.Tb állja. Ja és hülye kommentek nem kellenek 20 éve műtős vagyok az urologián
2013. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. okt. 9. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Bocs 1 es,de engem nem hat meg ,hogy te hány éve dolgozol műtősként az urológián . Csak a kórosan lefelé hajlottat műtik,ami annyit jelent, hogy zavaró a sexuális életben,és még az utód nemzés is kétségessé válik így .Ezt támogatja a TB is .A műtétek nem kockázat mentesek .Ahhoz nem kell

az urológián egy életet leélni,hogy mások is tájékozottak legyenek .

2013. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Tisztelt 3-as.Ha fel tudnád fogni amit irtam.Nagyon-nagyon görbe = kórosan görbe. És igen mi a kockázatmentes ? semmi.Mandulaműtétben minden évben halnak meg.Abban is van kockázat.Mint ahogy mindenben.de tudod ennyi év alatt hála az égnek én nem láttam fütyiegyenesítés után komplikációt.Viszont az ilyen ember mint te,aki a kákán is csomót talál,nos az ilyeneket kekeckedőnek hívják.akinek semmi nem sikerűl az életben,vagy a nemi élete rendszertelen.És megpróbál túl okos lenni az internet,és azon belül a google segítségével. Szánalom.
2013. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Bocs,4 es.Ne érezz irántam szánalmat,felesleges .

Én olyan körökbe mozgok,ahol az én barátom urológus,és nem műtős,hanem prof. már.Ezzel feléd le is tudtam a dolgot .

2013. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
akkor gondolhatod,hogy ha neked a barátod urologus,akkor nekem mennyi urologus ismerősöm van.Ha meg olyan jó körökben forogsz mit keresel itt? :) szóval messziről jött /idegen/ ember azt mond amit akar
2013. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és még annyit mindenkinek van ismerőse különböző végzettségüek.ki villanyszerelő ki kőmüves ki ügyvéd .stb stb attol még nem tudok vakolni,vagy bádogozni,de még kéményt rakni sem. :)
2013. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem műtöttek ilyennel. 45 fokos volt, ragaszkodtam hozzá. Ha hasonló cipőben vagy és gondolkozol a műtéten, akkor ne! Azt javaslom, hogy ha még 60 fokos is, de a merevedés jó, és nem fájó, hagyd úgy. Nekem két varrat is elszakadt, azóta sem gyógyultak be, megkeményedtek és rontják a merevedést. Egyébként pedig bizonyos pózokban előnyösebb is lehet, mint a szimpla egyenes farok. Inkább legyen görbe, de egészséges és merev, mint egyenes, de félkemény és heges.
2014. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!