Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha szokott fájni a herém...

Néha szokott fájni a herém (hetente3x vagy ritkábban) de akkor veszem észre amikor keresztbe rakom a lábam, régen voltam urológusnál, de nem volt semmi probléma, persze ez nem mostanában volt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg heresérved van, mindenféle képpen keresd fel az urológusodat. Teljes megnyugtató választ csak ő adhat. A páromnak is így kezdődőtt de mivel ő sokat vezet ezért avval magyarázta h biztosan rosszul igazitotta a farmerját és dörzsölte azért fájt, majd nagy nehezen rávettem menjünk orvoshoz, és sajna a létező legroszabbat mondta nekünk az orvosa heredaganat és azonnal meg kell műteni, így is történt majd mivel rosszindulatú volt még kemo következett de hála az égnek ez már 5 éve történt és jól van.

Ha túl vagy a vizsgálatokon és van megválaszolatlan kérdésed szívesen válaszolunk a férjemmel, írj privibe.

De reméljük a legjobbakat és ez az egész csak egy sérv miatt van. Azért írtam le az esetünket h akkor is van kiút hanem azt hallja az ember amirre felkészül!

üdv.k/39

2009. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A válasz maga korrekt, na de az aláírás... "k/39" :)

F/38

2009. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van, nekem legtöbbször akkor szokott fájni ha pl.sokat futok, én is már lassan ráveszem magam h elmenjek dokihoz, bár már kevésbé érzem ezt, régebben volt rosszabb is. Tapintásra amúgy nem érzek semmi különöset ill. nyomásra se, csak nehezen tudom rávenni magam:S
2009. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak egy választ tudok írni! Sz@rügy!
2010. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!