Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14-éves vagyok 35 cm-es...

14-éves vagyok 35 cm-es bicepsz-el elmehetek Kondi terembe? Ha nem mit csinálhatok othon hogy növeljem (protein ki van zárva)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mért ne mehetnél konditerembe.....belépésnél bicepszet mérnek??
2009. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát menjél:D az emberek azért mennek oda h növeljék a bicepszüket. is.
2009. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A 35-ös bicepsz nem is rossz(pláne 14 évsen).Ezt nem értem,hogy ezzel most dicsekszel,vagy panaszkodsz?

Nekem is csak 36-os,pedig jóval idősebb vagyok.

2009. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Te hülye vagy öcsém.

1. Akármikor mehetsz konditerembe, szerinted karmérethez kötik vagy akármihez?

2. Protein az tudod mi? Fehérje. Naponta eszel egy csomót, húsokban, tejtermékekben, akármiben, a 3 makrotápanyag egyike.

2009. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hát hallod menjél nyugodtan. volt egy spanom olyan keze volt mint a bot.. lenyomott 10 fekvőt meg bicepszezett 2*10-et és ment mérni a kezét.. 28 cm volt:D :D :D alig röhögték ki a kondisok.. na de te nem vagy vészes mer az teljesen jó 14 évesen.. minden a helyes táplálkozáson múlik

egyél sok csirkét, és minél több fehér húst (szárnyasok.. stb..), hanyagold a vörös húsokat. ha lehet.. na persze ki kell tapasztalj egy neked megfelelő edzéstervet! és ne hanyagold el a lábad se! (eleinte kezdésnél mindenki azt akarja hogy legyen 50es keze meg hatalmas szálkás melle.. de ez nem igy megy.. "alul" is erősíteni kell.. viszont még ne csinálj guggolást (súllyal) mert az szétb*ssza a gerincednek azt a pontját amit nem kéne.. lényegében.. ami a növekedésért felelős (testmagasság)

2009. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és a kiigazítást:-)
2009. nov. 12. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
És azt a haverod se a 28cm-re miatt röhögték ki (legalábbis nem kéne senkit kiröhögni a teremben, akárhogy néz ki), hanem mert idiótán viselkedett, hogy méregette magát, nemde?
2009. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
elképzelhető.. de azér lehetne egy kis önkritikája.. már azér is mer tudta h mekkora.. de azér odament fesziteni olyan kevés gyakorlat után (ami kb semmit nem ért max bedurrant..):D
2009. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

én 17 éves vagyok és fél éve járok kondizni és még csak 33-as ( 30 -as volt mikor kezdtem )

sztem nyugodtan menny le nem a bicepsz méretétől függ hogy gyurhatsz e vagy sem ...

2009. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
kérdezönek irom: TERHES VAGY!
2010. márc. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!