Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lesz az iskolai szűrővizsgá...

Mi lesz az iskolai szűrővizsgálaton?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz egy iskolai szűrővizsgálat és nagyon izgulok ,hogy mi lesz.Meg kell mutatni a péniszemet? jah és 14 éves fiú vagyok és 8.-os.

2013. okt. 18. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
dehogy kell, már miért kéne, beszélsz hülyeséget!
2013. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a péniszedet is ellenőrizni fogják, de ha véletlen mégis, akkor se félj tőle, ez természetes dolog és gyorsan túl lehet esni rajta. Szóval nyugalom! :)
2013. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Több, mint valószínű, hogy nem nézik meg.
2013. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ahhh ezazz :))) ne nyúlkáljanak hozzá a vén szottyos öregasszonyok! :) ;) nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 18. 14:54
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tüzetes a doki,ez sincs kizárva .Persze most izgulsz,mert van egy kis gondod,olvastam . Különösebben ő nem foglalkozik vele ,orvoshoz irányit .Leharapni nem fogja .De szégyenlősök vagytok ilyenkor .
2013. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát....xD ! én inkább majd megoldom a gondomat magamnak nem kell orvos :D itt a gyakori kérdések oszt kész! :D hát jóhogy szégyenlős vagyok! :)
2013. okt. 18. 15:16
 7/21 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek! Előfordulhat, hogy ellenőrizni fogják azt is! (Orvosa válogatja)

De egyet ne felejts el! Az összes vizsgálat a te érdekedben történik! A "vén szottyos öregasszonyok" pedig csak a feladatukat végzik és semmivel sem élvezik ezt jobban, mint Te!

De nyugi! Bármi is lesz, túl fogod élni, ez egészen biztos! :)

2013. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Amikor nekünk volt szűrővizsgálat, akkor 3-asával hívtak be bennünket és úgy kellett letolni a gatyát. Szóval nem látta az egész osztály a péniszem, csak a doktornő és 2 haverom. Megnézte a golyókat meg a fitymát és kész is volt.


Persze ők a legjobb haverjaim voltak és látták már előtte is és én is az övükét! XD

2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem :)
2013. okt. 18. 15:30
 10/21 anonim ***** válasza:

(7. válaszoló vagyok)

Nálunk is kb hasonlóan volt. Mondjuk nálunk ketten végezték a vizsgálatokat és nem láttuk egymást.

Ha nagyon szégyenlős vagy, azt kérheted, hogy csak egyedül legyél benn a vizsgálat alatt.

A lényeg, hogy azért ne parázd túl! Nem lesz semmi gáz!

2013. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!