Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6 napja szexeltünk utoljára a...

6 napja szexeltünk utoljára a párommal, majd közölte, hogy kiújult a hüvelygombája. Egyelőre nem kezeltem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Valószínűsíthetően hüvelygombája van a páromnak (talán az új fogamzásgátlója miatt), és mire megtudtuk, addigra már átadta nekem is. Ő pár napon belül fog nőgyógyászhoz menni, egyelőre úgy gondolja hogy Canestent fog használni - még nem tudjuk, milyen formában.


Nálam nincsenek komoly tünetek, 1 nappal az utolsó aktus után lett piros egy része a makkomnak, halvány vörös pöttyökkel. Hámlott is róla bőr, de ez mára már megszűnt, illetve az első napokban a piros részen fehér/sárga (genny?) apró genny zacskók is voltak - mára ezek is elmúltak. A kellemetlen halszag az elejétől mostanáig is tart.


Keresgéltem neten, de még nem kezeltem (magam) sehogy. Mi a teendő? Szeretném megúszni a bőr és nemi beteg gondozó meleg, családias légköre nélkül a dolgot. :)



2013. nov. 2. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
leányzónak elég egy yoghurtos tampon, teafaolajjal bekenheted magadnak (vagy yoghurtba lógathatod:). leányzónak gyomorbéli candidiázisát mindenképp érdemes figyelembe venni. ez mind így ahogy, akkor is ha esetleg lehurrognak. de nézz utána ezeknek ne nekem higyj. :)
2013. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit a nőgyógyász a lánynak felír, azt fogják neked is felírni. Nem kell a bőr- és nemibeteg-gondozó családias légköre hozzá. Viszont kezelni kell magad, mivel ha nem teszed, visszaadod a lánynak a problémát.


Ha meg teafaolajba lógatod, be fogsz hu... a fájdalomtól, úgy fogja csípni, és ráadásul a gatyádat ráfizetheted akkora mennyiségű teafaolajra... úgyhogy kezit csókolom az elsőnek, aki teleírja ezzel a hülyeséggel az egész gyakorit

2013. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, látom a teafaolajjal kenegetni kell, no, attól is be fogsz hu... .

Azt meg első légy szíves áruld már el, hogy miért segítene egy férfin a joghurtba lógatás. Mert a nőknél még hagyján, meg lehet magyarázni, a nő hüvelyében jó baktériumok vannak, őnekik jó a joghurt. Egye franc. De a férfin nincsenek baktériumok. Miért is lógassa joghurtba, mondd?

2013. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ló***t nincsenek :) több bacid van mint ahány sejted :) nem hallottál már olyanról hogy börflóra?? ezért nem jó túl gyakran kezetmosni. stílusból meg nyugodtan vegyél vissza, nem azért vagyunk itt hogy beszólogassunk egymásnak.
2013. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!