Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi meddőség? Segítség!

Steril kérdése:

Férfi meddőség? Segítség!

Figyelt kérdés
Napok óta csak sírok, mert kiderült a páromnak a spermaszáma olyan alacsony, hogy képtelen kisbabát nemzeni. Persze ez sérti a hiúságát, ezért én keresek megoldást. Olvastam, hogy egészséges életmóddal és sporttal lehet ezen segíteni, de én ennél hatásosabb módszert keresek. A Profertilről sokat olvastam ( www.spermanoveles.hu ), de inkább a Ti véleményeteket várom.

2013. nov. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Sajna segíteni nem tudok érdemben. Mint hererákosnak a kemoterápia után ez van nálam is és semmi nem megoldás rá, de azért a véleményem idevésem (ha kell, ha nem).


Én inkább meddő lennék, mint rákos... Ugye érzed a problémák közti nagyságrendet?

2013. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Érdemes utána járni mi áll a dolog hátterében.

Lehet egy könnyen műthető herevisszér.

Egy kezelhető gyulladás.

Mi az ok?

2013. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
régóta ilyen vagy most alakult ki?
2013. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagykate válasza:
Szia saját tapasztalatról még nem tudok írni... nekem az egyik közeli barátnőm ajánlotta, akiknek Profertil babájuk van:) Hatóanyag alapon összehasonlította nekem a Fer14-el és a Ferulanttal, ha érdekel szívesen átküldöm a levelét.
2013. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!