Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pénisz papillómák eltávolítá...

A pénisz papillómák eltávolítás után nem nőnek vissza?

Figyelt kérdés
A probléma nem nálam van, unokatesóm jövőhéten megy lézeres kezelésre, bár többet nem is mondott, de engem érdekelne, hogy a gyógyulási folyamat közben/után újra ki tudnak jönni azok a nyavalyások?
2013. nov. 24. 18:39
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:

nem hiszem h visszanőnének... de gondolom van rá esély ha hagytak 1-2 "foltot".. amúgy meg minek megy az unokatesód ilyenre? nem zavaró a dolog, max akkor ha nála ez "túl sok".. persze nem ismerem őt, de a legtöbb helyen azt olvastam, hogy fölösleges leszedetni mert sokkal nagyobb az esély h vmi gáz lesz műtét alatt minthogy ezek ártalmasak legyenek... de javíts ki ha tévedek :)


Amúgy megkérdezhetem miért döntött így unkaöcséd? Nekem is van ilyenem, de egyáltalán nem zavaró...

2013. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, csak monda hogy mi ez a műtét azt ennyi, a többinek én nézem utána, de ezek szerint elég sok lehet neki.
2013. nov. 24. 19:25
 3/7 A kérdező kommentje:
mondta*
2013. nov. 24. 19:26
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:

Aha, értem.. köszi :D

és te is gondolkozol haszonlón?

2013. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem legfeljebb egy fogászati műtét kéne, a műszeremmel semmi gond nincs.
2013. nov. 24. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A makk peremén található megnagyobbodott mirigyekre gondolsz?
2013. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még csak olyanról hallottam, hogy uszoda szemölcsöket távolítottak el, és 30-ból 3-4 ott maradt, de vissza kellett menni és ismét megcsináltatni. Végül elmúlt.
2013. nov. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!