Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kaphattam el? Pár napja...

Mit kaphattam el? Pár napja kellemetlen szúró irritáló érzésem van a péniszemnél. Vizelés közben éget.19F

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt szekszuális kapcsolatom lánnyal nem is egyszer és nemsokra rá elkezdett fájni a makkom. kicsit megduzzadt a figymm de mára már folyamat irritáló szúró érzésem van. egy kicsit váladékozik is és kellemetlen szagu.(szoktam mosni blablabla.) mi lehet ennek az oka? mivel tudnám kezelni? köszönöm a segítséget előre is.

2013. nov. 30. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pontosat csak a váladék vizsgálata után lehet mondani,de esélyes egy kankó.
2013. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a váladékozásban nem vagyok olyan biztos. Ma elkezdtem antibiotikumot szedni plusz canestennel kenni.ezek segithetnek-e,ha igen kb mennyi idő?
2013. nov. 30. 23:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Kankó a ló... Már bocsánat.

Annyit tudunk mondani ennyi alapján, hogy valami fertőzést kaptál a lánytól. Hogy a fertőzés gombás, antibiotikumos vagy parazitás, azt nem tudjuk megmondani. Előfordulhat, hogy a lányban tünetmentesen volt meg a fertőzés, és előfordulhat az is, hogy ő is tudott a tünetekről (utóbbi esetben jó nagy szemétláda, hogy nem szólt neked, hogy használjatok óvszert).


Urológushoz kell menned, aki kenetet vesz, és megállapítja a kórokozót, az alapján tud gyógyszert adni. NE használj a saját fejed szerint antibiotikumot és Canestent, csak amit az orvos felír!


És még valami, amire figyelni kéne. Nagyon sok fertőzés, ami így kezdődik, férfiakban néhány nap után teljesen tünetmentessé válik. ETTŐL MÉG HORDOZÓ VAGY, azaz megfertőzöd majd a jövőbeli csajaidat is, valamint veszélyben vannak a húgyútjaid és a prosztatád. Tehát még egyszer leírom: ha most két nap múlva elmúlnak a tüneteid, még nem biztos, hogy meggyógyultál. Ezért kéne orvoshoz menni, hogy biztos legyen a gyógyulás és ne tünetmentes hordozó legyél.

2013. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1: gyakorlatilag az összes elkapható kórokozó (gomba, baktérium, trichomonas (ami egysejtű parazita), és még a sejten belüli kórokozók is, amilyen pl., valóban, a kankó, azaz gonorrhoea) ugyanezeket a tüneteket okozza férfiakban.
2013. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"gombás, antibiotikumos vagy parazitás" -> "gombás, baktériumos vagy parazitás"

Bocs, késő van.


A másik meg, hogy a prosztata és a húgyutak mellett még a mellékherék és a herék is bajban vannak. Tehát ne hanyagold el a fertőzésedet.

2013. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! és kb hány nap alatt jönnek rendbe a dolgok?
2013. dec. 1. 00:16
 7/13 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. Írtam,hogy pontos diagnózist csak a váladék vizsgálata után lehet mondani,de valóban van esélye a kankónak,főleg ha a váladék zöldes. Kár volt antibiotikumot elkezdened szedni,mert nem biztos,hogy a megfelelőt szeded,hiszen nem tudod milyen kórokozóról van szó. Ráadásul az antibiotikum "lefejezi" a betegséget( a tüneteket megszünteti,de ez nem jelent gyógyulást). Ilyenkor nem urológiára,hanem bőrgondozóba kell menni,mert ha fertőzésről van szó fel kell kutatni a fertőzőforrást,a még szóba jöhető partnereket és őket is kezelni kell! Kérlek higgy nekem! 16 évig ezt csináltam! Nem a netről és hasraütés alapján írtam,amit írtam. Hagyd abba az antibiotikumot és holnap menj el bőrgondozóba!
2013. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orvos által adott gyógyszerrel pár nap alatt ténylegesen és végleg megszabadulsz tőle. Bőrgondozó is jó lesz valóban, de urológia is jó.
2013. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, a saját szempontjából jó az urológia,de a partnere miatt nem. Ő meg fog gyógyulni,de mással mi lesz??
2013. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nincs zöldes váladék, a vizelés közbeni fájdalom megszűnt és az irritáló érzés is kezd megszünni a makknál, kis fehéres pontok jöttek elő a fitymán meg a makkon, de már nincs az a folyamatos kellemetlen szúró érzés.
2013. dec. 1. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!