Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van merevedése a páromna...

Miért van merevedése a páromnak éjjel amikor alszik? A reggeli merevedést értem, de mi van az éjszakaival?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem zavar vagy ilyesmi, csak kiváncsi vagyok rá :)
2013. dec. 12. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha megnyugtat, nem csak a te párodnak van. Szóval szerintem normális :) Lehet, hogy ilyenkor erotikusat álmodnak :D
2013. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is van, fel is ébreszt éjjelente, meg reggel is :)
2013. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem véletlenül van,ennek a tudományos magyarázata is,a kővetkező.A férfiak egyik legfontosabb szervéről van szó,

hisz az utódnemzés nagyon fontos,a faj fenntartása miatt .Ezért az agy éjszakai alvás közben leellenőrzi a véráramlást.Ez 70-100 percenként következik be .Ez már az egészem kisfiuknál is így van .Az emberi szervezet,csodálatosan működik .

2013. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem. Van egy 1éves kisfiam, és neki is szokott ágaskodni a kukac :) Köszi a válaszokat
2013. dec. 12. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet éjszaka azt álmodja, hoyg reggel van.. ezért merevszik.
2013. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van ahogy leírtam.A merevedésért a szimpatikus idegrendszer a felelős .Ennek a hatásnak az elnyomásáért meg a paraszimpatikus .Az agy a központi idegrendszeren keresztül vezérli ezeket .Mindig az erősebb érvényesül .

A hajnali,reggeli merevedések is ebből adódik .Az utolsó fázisok erre az időre tevődnek .

3 voltam .

2013. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a spontán merevedés

egy éjjel 6-7x fordul elő

mindenkinek van, akinek nincs szervi impotenciaja

2013. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne kérdezd, inkább használd ki. Volt egy barátnőm, az kicsit nimfomán volt, (kár volt lecserélni, na mindegy), nemegyszer fordult elő hogy szép erotikusokat álmodtam de egy kis segítséggel, mert álmomban ha kemény lett , azonnal rábukott, és mikor fölébredtem már élvezésközelbe voltam szopva:)
2014. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!