Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S.15 éves srác vagyok,...

S. O. S.15 éves srác vagyok, és minden reggel meg este megmosom a péniszemet, és mégis állandóan olyan g*cis szaga van. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudod szagolgatni? :D


Egyébként ne csak a péniszedet mosd meg, hanem zuhanyozz, vagy fürödj rendesen, tusfürdővel, jó meleg vízben, mert a környező bőrből is rossz szag jön, ha ott nem mosakszol.

2013. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld meg fürdés után a fütyköst is szárazra törölni! Ugyan úgy, ahogy megmosod.

Bőr hátra, szárazra törlés, bőr vissza. Nedves közegben hamarabb terjednek a bacik is.

2013. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én elhiszem amit mondasz,míg mások ezért talán még felelőssé is tesznek .Ők azok akik nagyon keveset tudnak testünk működéséről .Testünk különböző részein

izzadás mirigyek dolgoznak ,hisz szabályozni kell testünk hőmérsékletét .Én nem azt mondom,hogy ezt a szagot a péniszedtől érzed ,inkább a zacsitól .A zacsi tele van izzadás miriggyel,hisz itt nagyon fontos a hőszabályozás .Én magam is érzem ezt .A hintőporozás sokat segít ebben .

A mellék herékben meg ott a spermium.és lehet érezni ennek az illatát.

Nyugi fiú ,ez van .

Má ,bocs hogy egy kis kitérőt teszek most .A kan disznó

húsán meg lehet ezt érezni,ezét a feldolgozása is más két történik.

2013. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kaja is befolyásolja ha fehérjedus az étrended akor ez velejárója
2013. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindennap fürdök vagy zihanyzok, akkor mitől lehet?
2013. dec. 23. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs fitymaszűkületed? Mármint hogy naponta csak a külső bőrét mosod, mert nem lehet hátra/lehúzni a makkról a fitymát? Mert akkor hiába mosod akár óránként kivülről a fütyid, a fityma bőre alatt bűzlik a smegmának nevezett túró, amihez nem férsz hozzá a mosásnál... Talán ez van.
2013. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nincs fitymaszűköletem, rendesen hátrahúzom a fitymát, és úgy mosom fürdésnél, tusolásnál stb...
2013. dec. 25. 07:29
 8/10 anonim ***** válasza:

velem is így van, kipróbálom majd a megtörléses dolgot.


15

2013. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan szag amit mosthatsz naponta 5x is akkor is érződik,de próbáld meg mosószappanal!

Persze utána zsíros krém!

2014. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Feltételezésem alapján, hogy napközben izgalmi állapotban előváladék/sperma jöhet és az nagyon be szokott büdösödni. A másik dolog nem árt minden pisilés után megtörölni papírral a pisilés után, mert az is bebüdösödik. Remélem, tudtam segíteni.
2014. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!