Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lefeküdtem (azaz próbáltam)...

Lefeküdtem (azaz próbáltam) egy barátommal, és egyszerűen nem volt igazán merevedése. Létezik, hogy ennyire "ráparázott"?

Figyelt kérdés

20as éveink végén járunk, régóta jóban vagyunk, és tudtam is, ha nem is mondta meg soha konkrétan, hogy odavan értem - nem állítom, hogy szerelmes belém, de poénból (bár szerintem ez az a "poén" ami nem is poén) állandóan udvarolt, mondogatta, hogy mennyire a szive csücske vagyok, mennyire szép a lábam, dögös vagyok, stb.

Lényeg, hogy néhány hete úgy alakult, hogy megörténhetett volna a dolog (nem voltunk részegek), és az istennek nem állt fel neki. Teljesen megdöbbentem, mert nem mondhatnám, hogy tapasztalatlan vagyok a szexben, de ilyesmi velem még nem fordult elő. Ráadásul egyszerűen nem bírt rólam leszakadni, órákon át csókolóztunk, simogatott, meztelenek voltunk. Nem akartam feszegetni a témát, piszkálni vele, csak annyit kérdeztem, hogy előfordult-e már máskor is. azt mondta, hogy nem, és hogy megőrül értem, és tiszta ideg, hogy most itt vagyok, mert évek óta erre várt. Ez így lehet, vagy velem van a baj??


2014. jan. 1. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincs veled baj...csak legyen türelmed, és segíts neki. Ha így sem sikerül, akkor segíthet a fiúnál egy urológiai kivizsgálás. Ha rendes a doki, tudatilag is helyreteszi a kérdést...miután megvizsgálta fizikailag is.
2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy semmi baja, cssk tùl izgult!! De azert menjen orvoshoz!!
2014. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy annyira kivánt, hogy egyszerüen nem tudott mit kezdeni az érzéseivel.

Ne emlegessétek ezt többet, mert árthat is, de lehet,hogy más oka is lehet, ha ujra nem jönne össze neki, akkor valóban szakemberre lesz szüksége.

2014. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ráparázott a dologra és azért nem állt fel neki ennyi az egész nem kell itt se orvoshoz menni se semmi majd hogyha lenyugodott az a tudat benne hogy megkapott téged hidd el működni fog a dolog csak legyél türelmes vele mert ezek szerint fülig szerelmes beléd :)
2014. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem ő az egytelen akivel ilyen megesett.Ha ilyennel orvoshoz fordulnának azonnal .olyan hosszú lenne a várakozási lista ,mint egy comb protézis beültetésnél .

Az orvosnak az lenne az első kérdése,ez hányszor,és milyen gyakran fordult elő ? Az egy esetből mire gondolna a doki?

Ezt azoktól kérdezném akik azonnal orvoshoz küldik .

2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, én is arra tippeltem (meg hát ezt is mondta), hogy annyira rágörcsölt, hogy nem jött össze. Csak a korunkból kifolyólag furcsálltam, mert velem (azaz a korábbi partnereimmel) ilyen nem történt soha, még mikor elvesztettem a szüzességem a barátommal anno, vele sem.

Létezik, hogy tényleg ez nála több mint testiség és azért? (nem vagyok azért egy bombanő, hatalmas cicikkel vagy ilyesmi)

2014. jan. 1. 19:58
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Rá tudnak így parázni. Valószínűleg tényleg évek óta erre várt. Legyél vele kedves, és ne hozd fel :)
2014. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák ebben sem .
2014. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, ezt hogy érted?

Nem hozom fel neki, az biztos és nem erőltetek semmit, ki tudja egyébként is, hogy lesz-e folytatása.

2014. jan. 1. 22:44
 10/20 Varga Zsolt Norbi válasza:
úgy látom , hogy tényleg nagyon fontos lehetsz neki , hisz én nekem se volt ilyen bajom soha , még is barátnőmmel most így jártam , mert ő az első akiért teljesen oda vagyok és nem nagyon sikerült elsőre . de elmondtam neki és segített úgy értem megnyugtatott és utána ha nem is 100%-an , de sikerült. biztos nem nézted le ezért , de ahogy mondtad HA lesz még ilyen próbáld te is , hogy megbeszéled vele és segítesz neki , de ha a következőnél nem lesz ilyen probléma akkor viszont tényleg soha ne hozd fel neki , mert ez a legkiporítóbb egy férfinak.
2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!