Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szikés fék műtét után hat hét...

Szikés fék műtét után hat hét telt el és most meg már nyugalmi állapotban sem jön hátra rendesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hétig kamilláztam, kenőcsöt nem mondott az orvos, de még most sem jó. Addig nyugalmi állapotban teljesen fájdalom mentesen hátra tudtam húzni, most pedig ha hátrahúzom, akkor a fék nem tapad a bőrhöz, tehát egy nagyon kis rés van a fék és a makk között amin át lehet látni. Ez eléggé feszül, a fék felső része néha picit sárga feszüléskor, és utána egy ideig. Mit jelent ez, mit tegyek?

2014. jan. 3. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Addig= a műtét előtt
2014. jan. 3. 17:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az orvoshoz, nem hangzik valami jol!!
2014. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a doki elbarkácsolta ez a dolgot.Menjél vissza hozzá .
2014. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

VÁLASZt vártam, hogy mi lehet a baj, vagy hogy volt-e már valakinek hasonló és mit tett, vagy ha elment az orvoshoz az mit mondott és tett.

Naná hogy nem hangzik jól, de nem ez volt a kérdés. Az ilyeneket tartsátok már magatokban! :) Köszi.

2014. jan. 3. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ember, jó szándékkal jöttek ide és mondták hogy menj vissza az orvosodhoz, mert ő meg tudja mondani mi baj a far*addal, erre lehurrogod őket. Congratulation.
2014. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!