Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önbizalomhiány lehet ez oka?

Önbizalomhiány lehet ez oka?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, volt egy majdnem két éves kapcsolatom, akkor vesztettem el a szűzességem. Első pár alkalomnál nem tudtam elmenni igaz a lány is szűz volt nem volt rutinunk csak próbálkoztunk, aztán volt egy hererákom, amiből szerencsésen hamar kigyógyultam. Utána nem hogy nemtudtam elmenni, korai magömlésem volt, pár perces szeretkezés, egy alkalommal pedig fél óráig tartott, isteni volt. Azóta véget ért a kapcsolatom, s egyedülálló vagyok. Maszturbálok rendszeresen, de sajnos nem bírok sokáig magammal, akár egyből eltudnék menni, játszok az idegeimmel :D régen amikor magamnak csináltam, bármeddig eltudtam húzni, mi változhatott? Kisebb lett a dákom is, kevesebb a spermám is... Forduljak pszichológushoz? Nem merek ismerkedni, mert ha odakerülne a sor, valószínűleg besülnék..

2014. jan. 11. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan ebben a cipőben járok tesó.

Csak nekem nem volt rákom.

Én már sajnos bele törődtem,hogy egyedül fogom leélni az életemet.Ugyan így kezdődött nálam is.Járj el minél többet haverokkal bulizni akik kihúznak ebből a szürke világból.

Vagy esetleg keres fel valami igényesebb örömlányt.(Prostit) Az néz semmit csak az arcokat a pénzen ami oda adsz neki.A lényeg,hogy ne hagyd el magad.


21/F

2014. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok befásulva, úgy teszek mintha minden rendben lenne :) Nem adom fel, megpróbálok minden lehetőséget :D

Csak nemtudom mit csinálhatnék, hol kezdjem.. De hátha tud segíteni valaki, vagy adni tippet :) De tény, többet szeretek itthon lenni azóta. Most is hívott haver, de lemondtam..

2014. jan. 11. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Szevasz.

Elmondja mi minden problémád oka? a maszturbálás. Képzeld el az apádat, egy hőst, vagy bárkit, akit tisztelnek, ahogy letolt gatyával, torzult arccal maszturbál egy sötét szobában? Sikerült? Nem.

Én 8 napja nem maszturbálok, rengeteg "klub" van a neten ami a maszturbálás ellen van, hidd el azt a sok szexuális energiát amit maszturbálásra elhasználsz, vagy játszol az idegeiddel, értelmes dolgokra is el tudod használni. Gyönyörű lett az életem mióta nem recsizek, sokkal jobban értékelek mindent és felszabadultabb vagyok, itt tudsz róla bővebben olvasni:

[link]

Ha kérdeznél írj üzit nyugodtan!

2014. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!