Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ahol a fityma összekötődik a...

Ahol a fityma összekötődik a húgycsőnyílással, abba a kis szárba vagy nem tudom mibe véletlenül belekaptam körömmel és van rajt egy 1 milliméteres vágás, folyton vérzik ha felhúzom a fitymámat menjek el dokihoz vagy mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 13:19
 1/2 anonim válasza:

egy ideig ne húzd, fel vagy ne húzd fel nagyon. ha nem húzod fel nem vrzik, vagy csak nem látszik?

egyébként elvileg begyógyul, ezt akadályozza ha folyton húzgálod, mert mindig újra szétszakad és vérzik.

2008. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most megnyugtattál köszi szépen,megfogadom a tanácsod remélem igazad lesz és begyógyul. amugy má utána néztem a nevének:fitymafék itt van a seb de köszi szépen a választ
2008. júl. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!