Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tessék rendszeresen orvosi...

Tessék rendszeresen orvosi vizsgálaton részt venni, ami nem csak vérnyomásmérésből áll! Fiúknak egy alapos orvosi vizsgálat része kellene, hogy legyen a herék áttapintása és a fityma hátrahúzása is! Jár esetleg valaki ilyen szűrővizsgálatokra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ááá szerintem nem érted :D
2014. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ha megtanítanák a szülőket amíg kicsi a gyerek(gyerek,csecsemő orvos)majd később a gyerek is tudná magának csinálni a helyes tisztákodást,mire figyeljen akkor is megelőzhető lenne a szükület,letapadás.Szerintem célszerűbb lenne ha az önvizsgálatot tudnák a fiatalok,férfiak.


Hány diák lány örülne ha még iskolás fejjel hozzájuk meg öreg pasit küldenének be?Akkor fiúnál mért lenne más?


Nem kell kiakadni sokaknak számít az orvos neme,kora,személye,van orvos választás jog,akkor hagy éljen mindenki azzal ami jó neki.

2014. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz,nem járok szűrővizsgálatra,ha urológiai jellegűre gondolsz,más vizsgálatra igen(szükületem nincs,letapadásom sincs,a heréim leszálltak rendesen,még csecsemőkorban leellenőrizték ahogy mindenkinél,de odafigylek ezen részeimre,hogy nem érzek,látok változást azért),de nekem akárki csak mert orvos nem is jó:-)


Itt is írták,vicctől eltekintve vén,unszimpi nő ne:-)

Ez van.



De kíváncsi lennék hányan járnak.

2014. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Menjen mindenki rendszeresen orvoshoz különben MEGHAL!

...igaz akkor is, de ez nem számít, orvoshoz kell járni és kész!

2014. febr. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%

:-)Na azért nem fog mindenki meghalni,ha nem jár orvoshoz.

Korábban alíg jártam orvoshoz az emberek és mégis megöregedtek szépen.


De azért néha meg kell látogatni a dokit,ha más nem a házidokit,ha meg észlelünk valamit akkor el kell menni.De a munkába álláshoz kell orvosi vizsgálat,így az alapvizsgálatok évente megvannak.


Az lenne a jobb ha tudnák hogyan kell saját magukat ellenőrizni,mert akkor hamarabb észre lehetne venni ha van valami baj,és a testük is jobban ismernék,ha nem ismeri akkor a kisebb elváltozást nem is veszi észre.


A fitymaszükületet észreveszi mindenki magánál,de a heréket nem igazán tudja senki hogyan is kell megvizsgálni saját kezüleg.

2014. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
De aki akar menjen orvoshoz,aki nem az ne,ő dolga,mit bánom én.Szabad orvos választás joga van,így lehet keresni kinek milyen doki és milyen körülmények felelnek meg.Döntse el mindenki maga,kényszeríteni nem lehet.
2014. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beszartam ezen a kérdésen. Nem is kérdés hanem valamiféle hitlerisztikus kinyilatkoztatás.
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!