Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A reggeli merevedés törvénysze...

A reggeli merevedés törvényszerű kell legyen a férfiaknál?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,4 éve barátnőm van. Sex oké,áll mint a hétszentség de reggelente nincs merevedésem. Ez gond vagy bármi rossz jel?
2014. febr. 12. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, akkor van baj, ha akció közben, előtt nincs merevedésed. Nem mindenkinek áll fel reggel.
2014. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nemhinném hogy törvényszerű... de amig képes vagyok szexelni teljesen leszarom:D te is tégy igy.
2014. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A dolognak van tudományos alapja is . Éjszaka alvás közben

70-100 percenként van merevedés .Az utolsó időpont már a kora reggeli órákra esik .Ez már az ébredési időpont.

Ezt tudjuk érzékelni a többire nem nagyon ébredünk fel .

A természet a szaporodás szervét,szinte a legfontosabbnak tarja .Nagyon fontos ,hogy ez mindig jól működjön,legalább is a véráramlás szempontjából .Az agy az idegrendszeren keresztül ellenőrzést csinál .

A reggeli merevedéseknek nem sok közük van ahhoz,hogy megy sex délután 2 kor.Aminek köze van ,az a tesztoszteron

hormonszint.Ez reggel 6-8 között a legmagasabb .A tesztoszteron az éjszakai alvás közben termelődik fokozottan .

2014. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az utolsótól kérdezném, vagy bárkitől, aki ért hozzá: miért éjszaka termelődik fokozottan a tesztoszteron?
2014. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!