Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here sérvem van szerintetek...

Here sérvem van szerintetek megmütessem magam? Ha nehezet emelek állandóan nő, már olyan galambtojás nagyságú mi legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már egy pillanatig sem lehet halogatni.Mennél nagyobb a repedés,annál nehezebb a műtét is .Max 3 nap kórház.
2014. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy műttesd meg magad. Magától nem fog meggyógyulni.
2014. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyet kérdezni... Műtét de rögtön! Ártalmatlan, fájdalmatlan műtét, de ha nem műtöd, a neten találsz képeket, akiknek már több kilóra nőtt...

/Persze csak ha nem öngyilkosságra készülsz...:(( /

2014. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább 5-6 nap kórházra számíts, a fájdalmatlanságról meg annyit, hogy a műtét után egy hétig járni is alig fogsz tudni. De ez ne tartson vissza attól, hogy megműttesd.


A jó hír az, hogy úgy 3-4 héttel a műtét után már észre sem veszed, fogsz tudni dolgozni, és megy minden tovább a régiben.

2014. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több orvos is látta de, mindegyik mást mond az eggyik azt mondja műtét a másik meg megvárna még tényleg "sérv" lessz belőle.
2014. febr. 17. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

A heresérv definíció szerint a herezacskót kitöltő lágyéksérv. Nem értem, mire lehet várni, amitől a sérv "tényleg sérv lesz". Szerintem itt valami félreértés van.


Én nem vagyok orvos, de szerintem nincs értelme várni. A sérv nem gyógyul meg magától, mindig csak nagyobb lesz, és minél tovább halogatod, annál nehezebb lesz megoperálni is. Nagyobb vágás, nagyobb fájdalom stb. Minél előbb esel túl rajta, annál könnyebben úszod meg.

2014. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

eddig 2 sérv műtéten vagyok túl.. elsőt sok évig húztam.. nemjó ötlet volt, már belátom. Maga a műtét xar, meg utána nemjó érzés, de pár hét után már simán jó.. Olyan helyre menj, ahol ültetnek be hálót! ELsőre nekem nem raktak be, ki is újult. Most másik oldalon van sérvem, sajnos nagyon sok a várakozás ahova mennék műtétre, így már nyárra épülnék csak fel teljesen.. én megvárom vele az őszt, de nekem még egész pici csak.

Ha bármi kérdésed van, írj privátba is akár!

2014. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!