Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb egy hete fáj a herém. Mi...

Kb egy hete fáj a herém. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál megvizsgált, vizeletvizsgálat is volt, valamint voltam hasi ultrahangon. Ugye, ha valami komoly bajom lenne már kiderült volna?
2009. dec. 13. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy szűk ruhát viselsz és azért vagy mert nem pihenteted(olyanértelemben) viselj boxert
2009. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha megvannak már az eredmények, és negatívak, akkor igen, kiderült volna. Hasi Ultrahang pláne, ha valami daganatos dolog lenne.

Szóval nagy baj nem lehet, szerintem is hordj kevésbé szűk nadrágot, meg boxert. Amit az előző írt, a szexuális dolog, azt nem nagyon tudom. Hát, mindenesetre vigyázz rá jobban, remélem, nem vagy az a szado-mazo fajta. :)

2009. dec. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha a Doki megvizsgált, - márpedig ahogy írtad, elég alaposan megvizsgált... - és nem derült ki semmi, akkor sztem nem vmi súlyos probléma okozza.


A heréid fájdalmait sokminden okozhatja. Ha pl. trónolsz a vécén, vagy görcsöl a hasad (beleid), ill. vmi dugulás van a húgyivar-rendszeredben (célzok itt, előbbi esetben, akár puffadásos szélgörcsre, heveny hasmenésre,... utóbbi esetben pedig mjuk vesekőre, ami elzárhatja a húgyutakat és a fájdalomtól fájnak, bedagadnak a heréid), azok is okozhatják, talán ágyéksérv is. Heresérv, herevízsérv következtében is megnagyobbod6nak a golyóid, ha azok elbújnak az ágyékodban vagy a hasadban, netán metróznak :) (ingáznak) a hasad és a zacskód között. Ha meg megcsavarodott volna az ondózsinór tengelye körül, akkor úgy fájna, hogy azt ki se bírnád! De ez utóbbiak a vizsgálat során kiderültek volna, abban biztos vagyok...


A nem megfelelő ülőhely, kemény kerékpárnyereg, szűk alsógatya is beszoríthatja a szilváidat...



Nem tudom, hány éves vagy, de érdekelne, ill. az is, h. szoktad-é RENDSZERESEN vizsgálgatni, körbefogdosni és simítani a heréidet egyenként külön-külön, magyarul: ÖNVIZSGÁLATot végezni magadon?


EE

2009. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 k.cs.v válasza:
Nekem is fáj,de nagyon.Alig bírom ki.a fenti válaszokból egyik se. Valami más lenne válasznak?Elölre is köszönöm
2014. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!