Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezt megteheti egy orvos?

Ezt megteheti egy orvos?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég voltam vérvételen gyakori hasfájás miatt. Tapogatta a hasam, és kérdezte, hogy ez fáj-e. Aztán benyúlt a péniszemhez. Nem vizsgálta meg, csak megfogta a heréimet. Ez szükséges volt, vagy az orvos volt valami perverz? Egyszerűen nem tudom felfogni. :\ (azelőtt még nem voltam ennél az dokinál)


12/F


2014. márc. 6. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Csak megviszgált.

Hasad sérv miatt is fájhat,csupán azt ellenőrizte,és ahhoz igen,meg kell fognia.

Nem perverz,csupán kizárt egy lehetséges okot.

2014. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet a vizsgálat része, sőt gyanítom mire gondolhatott.

Az gyakran előfordul az orvosnál, hogy nem kommunikálják le rendesen, hogy mit miért csinálnak, ez ilyen esetben hiba.

2014. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Persze, az orvosok csak úgy fogdossák élvezetből kisfiúk heréit...

Csak ellenőrizte hátha ott van baj, sérvről hallottál már?

2014. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Még az urológiára is elküldhetett volna,és ott a fenekedbe is benyúlnak prosztata vizsgálatnál.Sok esetben ez a hasfájás oka is .Innét sugárzik a fájdalom.Ilyen vizsgálatkor még a gatyát is térdig lenyomatják.Ettől is megkimélt a doki.

Bocs 2 es,de nem gondolom hogy a doki valamilyen hibát is vétett.Amikor fájdalommal jár a vizsgálat,beavatkozás

olyankor szólnak,hogy a beteg feltudjon készülni a fájdalom érzetre .Itt nem erről volt szó .

2014. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az orvosok itt még nem szokták meg az európai modort és még mindig azt hiszik, hogy ők tesznek szívességet, ezért nem kérdezte meg, hogy megvizsgálhatja-e a herezacskódat. A hasfájás oka nagyon sokféle lehet, ki kell zárni minden eshetőséget, ezért a heresérv, here visszér, esetlegesen le nem szállt here, duzzanattal járó mellékhere gyulladás lehetőségét.
2014. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocs 5ös ,de már nehogy átessünk a ló túloldalára.

Magán rendelésen ahol keményen fizetsz,ott elvárhatod ezt.

Nem kell a háziorvoshoz menni,és az SZTK ban sem ücsörögni.

Másképpen foglalkozik veled ugyan az doki SZTK ás alapon,

és máshogy a magánrendelésén .Úgy hogy ők is Európában vannak .

2014. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Azt nézte meg, hogy a helyén vannak-e, nem csúsztak fel a hasüregbe, mivel a hasfájás utalhat lágyéksérvre:

[link]


[link]


Ezt szokták kérdezni is, de nagy az esélye, a szégyen miatti tagadásnak, így biztosabb ha ő(k) ellenőrzi le.

2014. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké, kössz mindenki! Erre voltam kíváncsi. :D
2014. márc. 6. 17:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért sztk-n se lenne annyira megeröltető az orvosnak, hogy kommentálja a vizsgálatot, hogy mit miért csinál. Még ha csak 12 éves is a páciens.
2014. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Például mennyibe telt volna neki azt mondani, hogy "lehet a hasfájás oka lágyéksérv is, ezért most megvizsgálom a heréket"? Semennyibe sem. Ehelyett szó nélkül megtapogatja a beteget, aki meg utána rágódhat, hogy ez most vajon mi volt, nekem a hasam fáj, akkor meg mit fogdossa a golyóimat? Ilyen orvoshoz én legközelebb biztos nem mennék.
2014. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!