Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van, és...

Fityma szűkületem van, és sokan tanácsolták a babaolaj használatát és a tornáztatást. Hogyan használjam a babaolajat? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%

Na az 56%-os aki mindenkit metélne már megint itt van,úgy beszél mintha minden nőnek tetszene,európába alíg láttak sokan metélt péniszt,arról nem is beszélve jó sok ideig tart a gyógyulási idő is.


Nem a metélés az egyetlen megoldás hagyjuk már.

2014. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az 56% nő írásának vagy a tiédnek 57% válaszoló kb. ugyan akkora legitimitása van, már ne is haragudj! Egyéb hozzászólásodból arra következtetek, hogy Te is nőnemű vagy (kb 13-17 év körüli). Ha nagyon nagyot tévednék, akkor elnézést előre is!

Az az igazság, hogy az egészségügyi okokból végzett körülmetélésnél, vagy egyéb beavatkozásnál (pl bemetszés)huszadrangú, hogy a női fél mit gondol! Az egyetlen szempont a férfi/fiú egészsége! Így érvként az, hogy "barátnőd is örül majd neki" vagy hogy "európába alíg láttak sokan metélt péniszt" tökéletesen használhatatlan. Mivel egyikkel kapcsolatban sincs semmiféle felmérés, ezek egyébként is, legfeljebb szubjektív vélemények lehetnének. Hasznosságuk pedig körülbelül akkora, mintha mi férfiak a "nők egészsége" kategóriában a tampon vagy tisztasági betét előnyeiről folytatnánk diskurzust, arra hivatkozva, hogy van nőnemű testvérünk, esetleg barátnőnk, aki használja valamelyiket...

2014. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem huszadrangú, rengeteg férfi parázik ezen műtét előtt, hogy milyen lesz utána, hogyan fog működni, kinézni, hogyan fogják elfogadni. A női vélemény, bátorítás szerintem igen is lényeges ebben a témában is. Nem csak a férfi egészsége miatt végeznek körülmetélést, számtalan előnye van ennek a nők számára is. Ezért is fontos a női vélemény. És még egy érv: mivel egy nő sokkal közelebbi "kapcsolatba" kerül a férfi nemi szervvel, mint egy másik férfi, ezért a szexualitás miatt is van (lehet) véleménye a beavatkozásról!


Szubjektív? - Igen, az. Szép napot! :-)

2014. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Nem csak a férfi egészsége miatt végeznek körülmetélést, számtalan előnye van ennek a nők számára is"

Amikor fitymaszűkület miatt körülmetélnek egy férfit, akkor azt nem a nő érdekében teszik, lássuk be. És nem mérlegelik, hogy a nőnek tetszik-e vagy sem, mert ez nem számít.

"még egy érv: mivel egy nő sokkal közelebbi "kapcsolatba" kerül a férfi nemi szervvel, mint egy másik férfi"

Ez sem jó érv, hiszen aki legközelebbi kapcsolatban van a péniszével, az a férfi, akit adott esetben körülmetélnek (pontosabban minden férfi "közelebbi kapcsolatban van" a saját testével, mint a hozzá közelkerülő bármely nő ).

A bátorítással nincs is semmi baj. De Te is, és a másik hölgy is abba a hibába estek, hogy a véleményeteket (amihez ettől függetlenül jogotok van) konszenzusos tényként közlitek.

2014. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok ,de a nővérem is ugyan ezen a nick nevet használja,és még stílusban is hasonlít,szinte azonos,meg terjedelemben,de más témákhoz ír többnyire,bár a metéléshez ő is hozzászólt már btöbbször.


De nekem az nem tetszik,amikor azt írogatják(főleg az említett 56%-os hölgy hozzászóló) hogy csak a körülmetélés van mint megoldás fitymaszükületnél,mert nem igaz(van fitymaplasztika,bemetszés,Z-plasztika)valahol elég kenőcs,vagy az a hazugság hogy ez mennyire tetszene mindenkinek,minden nőnek,honnan vesz ilyet,vagy hogy milyen gyorsan meggyógyul(4-6 hét ez hol gyors).Ezek nem igazak.És ne amerikát hozza folyton fel,ez nem amerika,afrika,vagy az arab világ.Van európa is!!!

Aztán meg hogy ezzel milyen örömöt okoz a hölgyeknek,honnan tudja már,ha valaki ügyes fitymával is ügyes,ha meg valaki ügyetlen akkor ügyetlen:-)


Itt a hölggyel az gondom mindenkit metélésre akar buzdítani,az egészséges embereket,sőt gyerekeket,el nem mondva hogy milyen alternatívák vannak akár és a gyógyulási idő hosszát,vagy az esetleges kellemetlenségeket.Nem akarja elfogadni hogy ha valakinek nincs semmi baja,van víz így egy egészséges fitymájával rendelkező személynek nincs szüksége vagdosáshoz.Vízzel tisztán lehet tartani a fitymát,van víz,lehet tisztálkodni.

2014. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bátorítani,buzdítani csak mértékkel szabad,egészséges fiatalt erre buzdítani nem kell,akinek meg egészségügyi problémája van el kell mondani az összes lehetséges beavatkozást.


A bátorítással az a baj,hogy amiket írsz nem igazak,hiszen arról írsz hogy ez mennyire tetszik mindenkinek,a nőknek,ez meg hazugság.


Egy fontos dolog van ebben talán mindannyian egyetértünk ha nem sexről,hanem szeretkezésről van szó(én a kettőt külön veszem,hiszen van egy laza numera és van szerelem is),tehát párkapcsolatról,akkor nem egy testrészt fog szeretni a csajod,(ahogy férfinél sem csak a mell fog számítani a barátnője esetében :-))hanem te magad,tehát egy embert,nem egy testrészt.

2014. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ő a metélés alternatíváit nem mondja el, illetve a gyógyulás idejét, Te pedig elfelejted megemlíteni a bemetszés, plasztikák és részleges metélés lehetséges kockázatait (illetve azt, hogy mindegyiknek látható nyoma marad). Az otthon meleg vizes-tágítós módszert is ajánlottad már, de a veszélyeire nem hívod fel a figyelmet. Ahogy azt sem említetted meg, hogy az egészségügyi/urológiai honlapokon, vagy könyvekben ezt a módszert sehol sem ajánlják, kizárólag letapadás esetén (ha te mégis találtál valamit, nyugodtan javíts ki).

Akkor mi a különbség?

Ő a metélésre biztatja a fiúkat (akár gyerekeket is), Te pedig (vagy a testvéred, nekem mind1) fölöslegesen riogatod őket, mondván, hogy Európában alig láttak metélt péniszt a nők, különben sem tetszik mindenkinek stb.

Mindketten egy szélsőséget képviseltek. Szerintem egyik sem jobb a másiknál...

2014. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb problema talan az, hogy a holgy erre tette fel az eletet, hogy itt es mas forumokon ezernyi fiunak adja az ostoba tanacsait, hogy meteltessek korul magukat, akarmilyen bajuk is van.

A szukulet mertekenek megfelelo beavatkozas kell, ennyit arrol, hogy ORVOSILAG mi indokolt es mi nem.

Ha enyhe a szukulet, akkor lehet tornaztatni, ha valaki nem viszi tulzasba, nem erolteti, nem repedezik be, akkor semmi veszelye nincs. Foleg fiatal kozban ez igenis bevalik, ezt mindenki tudja.

Azt is tudja mindenki, aki hajlando utananezni a dolgoknak, hogy a kicsit durvabb szukulet is megoldhato a teljes korulmeteles nelkul, egy bemetszessel, plasztikakkal, vagy legvegso esetben reszleges metelessel.

Ezek a csunya tenyek.

A holgy valasza ezekre az, hogy ezek "nem megbizhatoak". Szerintem meg az nem megbizhato, aki tobbezer hozzaszolast tesz kozze a ferfiak egeszsege rovatban ugy, hogy se nem orvos, se nem ferfi.

Teszi ezt olyan fanatikusan, hogy meg karacsonykor is kepes volt hozzaszolni, gyerekeket, fiatalokat demagog szovegekkel meggyozni.


En az egyik olyan valaszolo vagyok, aki nem jart jol a teljes korulmetelessel es ferfi vagyok es tudom, hogy mirol beszelek.

Eszemben sincs a nok egeszsege rovatban arrol gyozkodni a kislanyokat amugy, hogy vagassak le a nagy lelogo csunya macskanyelvet, csak, mert nekem nem tetszik. Ahhoz szolok hozza, amihez van valami kozom is.

Ja es teszem mindezt ugy, hogy barki, barmikor eloben is hallhatja tolem azt, amit elmondok.

Azok, akik gyalazkodnak es amputalast meg egyeb beteg dolgokat hirdetnek, nagyreszt (mondjuk ki, 100%ban) lapitanak, sunyitanak, nem vallaljak fel az arcukat.


Akkor most ki a hiteles vajon?

Szerintem mindenki dontse el maga...

2014. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!