Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izzadás, mit tegyek?

Izzadás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves srác vagyok, és mostanában elkezdtem izzadni.. Nem tudom mitől van, talán idegesség a sok vizsga (egészségügyi,rutin,kresz,bérmálkozási kérdések)miatt, vagy valami más ok, nem tudom. Szerencsére szaggal nem jár, de elég kellemetlen, amikor én is látom a nagy izzadságfoltot a pólómon.. Mivel tudnám elkerülni?
2014. ápr. 6. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A kamaszkorral fokozódik az izzadás. Ez normális és elkerülni nem igazán tudod! Használj dezodort és ha szükséges mosakodj egy nap többször és cseréld a ruhádat gyakrabban!
2014. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2014. ápr. 9. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen dezodor nem használ vény nélkül lehet a gyógyszertárba solution antisudoricat kapni 300-400 ft kb és ez be szokott válni,leírom a kezelését mert azt nem adnak hozzá.Este fürdés után,jó szárazra törlőd magad egy vatta pamaccsal,vagy fülcucával ebből az anyagból vékonyan felkenesz a h ónajadra és kész is,reggel meg simán sprayt,vagy dezodort használsz mint eddig.De frissen,aznap borotvált hónajra ne használd mert csíp.


Sokszor elég heti egyszer használni és csökkenti az izzadást,lehet hónajra,lábra,hasra keni.

2014. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem mindig viszketést okoz, úgyhogy én vízzel szoktam oldani, és úgy pamaccsal kenem magamra.
2014. ápr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!