Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélt férfiak vélemény...

A körülmetélt férfiak véleménye miért ilyen megosztó?

Figyelt kérdés

félek teljesen körülmetéltetni magam mert lehet hogy érzéketlen lesz, és az orált de lehet még a sima szexet sem élvezném (szűz vagyok)


már részlegesen körülmetéltek, de csak rosszabb lett :( már lógva sem tudom felhúzni, de benyúlok alá mikor megmosom.


Ráadásul ki tudja mennyire és meddig dörzsölné a nadrág a makkomat :(



2014. ápr. 11. 22:39
1 2 3 4 5 6
 1/57 gelazso ***** válasza:
63%
csináltasd meg.ártani nem árthat.
2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
biztos? mert olvastam elég rossz véleményeket is, meg az orált valakik nem is élvezik
2014. ápr. 11. 23:02
 3/57 anonim ***** válasza:
64%

Ha részlegesen már körül vagy metélve, akkor a makkod már részben szabadon van, igaz? Ettől a fedetlen rész érzéketlen lett?

A makk érzékenysége csökken, mert a fedetlen makkot sokkal több inger éri. De ez normális esetben nem jelenti azt, hogy a makk érzéketlenné válik.

2014. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
nincs ki a makk belőle még így sem, 1,5 centi bőr ment le, de valszeg még egy részlegessel próbálkozom csak valahogy máshogy, ha így is visszaszűkülne akkor bemetszés vagy vmi. a teljestől félek.
2014. ápr. 11. 23:40
 5/57 anonim ***** válasza:
79%
Ez a Te döntésed. A lényeg, hogy ne halogasd és mutasd meg orvosnak! És amennyire lehet, tartsd tisztán továbbra is, nehogy begyulladjon!
2014. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
42%
Kerdes, hogy ki csinalta azt a mutetet, amitol csak rosszabb lett.
2014. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
32%

A makk érzéketlenné válik,hisz a makkon lévő 50 érzőidegvégződés a gatya surlódásától elkérgesedik ,orvosi szóhasználattal ,elsorvad .A fityma elvesztésével ott is rengeteg érző idegvégződés veszik el .Közel 60 % a.

Ezzel magyarázzák hogy a metéltek tovább bírják a sexet .

De soha nem élnek át akkora sexuális élmént ,mint a fitymával rendelkezők .

2014. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
73%

Az egyes kutatásokban is említett 50 idegvégződésre nem a makk, hanem a fityma kapcsán szoktak hivatkozni, szóval itt van egy elég nagy félreértés.


"Ugyanakkor ez a kis bőrdarab körülbelül 3 millió sejtet, kiterített állapotban 4 méternyi ideget, 50 idegvégződést, 100 mirigyet és 1 méter hossznyi eret tartalmaz."

[link]


A makk normális esetben nem válik érzéketlenné, a benne lévő idegek a nadrágtól nem sorvadnak el.

2014. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta hogy a fitymalevágás amúgy se fog fájni mert alig van benne ideg :D mondjuk fájt injekcióval is :D
2014. ápr. 13. 16:08
 10/57 anonim ***** válasza:
27%

Orvoshoz mindenképpen menjél el,akár többhöz is,és mond el a problémád,hallgasd őket végig,majd mond el te mit szeretnél,mert ez a legintimebb testrészedről fog szólni és a te döntésed kell hogyan legyen,mi legyen.


Azért megosztó a vélmény,mert van akinek jó és van akinek rossz tapasztalata lett,bármilyen műtétet ha nem jó kézben vagy el lehet szúrni,ezért fontos az orvos rutinja.


Én metélés ellenes vagyok bevallom,akkor fogadom el a metélést ha valóban nincs más mód a fitymaszükület kezelésére,ill ha saját döntésből történt és nem férevezették,féremagyaráztak valakinek.Mert ezeket nem szeretem.


Orvoshoz mindenképpen menjél el.

2014. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!